Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Görögszénamag tea = mellnövelé...

Görögszénamag tea = mellnövelés? :O

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sokat olvastam már erről a teáról... a kérdésem az lenne, hogy a görögszénamag tea valóban hatásos és látványos eredményeket biztosít mellnövelés szempontjából? Esetleg akinek bevált írjon. 25/L
2011. aug. 18. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én kipróbáltam, nem volt valami hatásos, max egy ici picit ha nőtt... de most gondolkozok lehet megint elkezdem elölről és tovább csinálom :) :D kb 1hónap, ha csináltam, lehet hogy az idő volt kevés :S negatív melléhatást én nem érzékeltem, úgyhogy szerintem kipróbálhatod te is! :) hátha neked jobban segít!:)
2011. aug. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Köszi :) Hát ha már 1hónap után lett valami akkor megérné folytatni, szerintem... Gondolom ezt is mint sok mindent kúra szerűen kell alkalmazni, tehát 3-6hónap... :S :)
2011. aug. 18. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de erre én is kiváncsi vagyok :)
2011. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, a válaszom rám vonatkozó lényegtelen, részén lovagolsz mindig.


Ha annyira hatásos lenne már mindenhol erről lenne szó. Gondolkozz egy picit.

2011. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mellnövelő csodabogyesz, én ittam más okból ezt a teát, és nincs ilyen hatása. Ha lenne, már mindenki inná ezerrel és hangos lenne a sajtó tőle, ugyanis minden nő azt akarja tudni van-e olyan amit este beveszel vagy megiszol és a cici csak nő és nő....de itt még nem tart a tudomány.
2011. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha bármilyen tea növelné a női mell méretét akkor minden nő azt fogyasztaná, a csapból is az folyna, hogy milyen hatásos!
2011. aug. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok aki kb 1 hónapig használta, visszatérve hogy mennyire hatásos, ezt nem tudom megmondani, én amikor használtam akkor felszedtem magamra egy-két plusz kilót... sajnos :( (persze, nem a teától)

lehet hogy azt láttam a melleimen... szóval az is lehet hogy a hízástól nőtt egy icipici meg...

de ha kipróbálod jelezz vissza, hogy neked milyen tapasztalatod lett vele..:);)

2011. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez csupán annyit tennék hozzá, hogy mindenki tudja hogyan kell fogyni, mégis rengeteg elhízott ember mászkál az utcákon. Tehát hiába tudják, hogy kevesebbet kéne enni, nincs kitartásuk. Lehet hatásos ez a tea, csak ritka az aki 6 hónapig minden nap ezt issza (mert mivel 2 hét után nem lát eredményt abbahagyja, ez jellemző...)

Én most akarom elkezdeni, kíváncsi vagyok.

Kérdező: Neked hatásos volt?

2011. dec. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉN már kicsit utánaolvastam ennek a dolognak...

És azt találtam, hogy az anyáknak ajánlott tej miatt, és súlygyarapodáshoz is vezethet. Ez lehet az oka, hogy akkor a mell is nő..

Még azt írták róla, hogy a legtöbb mellnövesztő kapszulába is ezt teszik, és fogamzásgátló hatása is van

És ugye, a fogamzásgátlótól is sokan híznak és nő a mellük, lehet benne valami...

Ha azt szeretnéd, hogy nőjön a melled, próbáld ki szerintem a Sunfleur voluplus termékét. Állítólag sokaknak bevált, én nem tudok nyilatkozni róla:) A Rosmannban úgy 2500 Ft körül van:))

2012. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

18.34 vagyok:)

Még azt is elfelejtettem mondani, hogy az eredményhez 6-7 hónapos használatra van szükség a leírtak szerint...

2012. jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!