Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ valaki dm :das gesunda...

Használ valaki dm :das gesundas plus hajkapszulát?

Figyelt kérdés
mik a vélemények róla?mennyit nőtt a hajatok mennyi idő alatt? kinézetre is szebb lett?
2011. dec. 19. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Állítólag jó! én most bérest szedek simát (1200Ft) és Q10-est (2000Ft) 1-1 szemet, a simába élesztő is van és éhgyomorra nem jó bevenni mert kisebb közepesebb hányingert okoz/okozhat (nálam igen) ha nincs semmi bajod vagy a dm-es vagy ezek jók sztem.
2011. dec. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ennek örülök, hogy jó, mert 900ft volt 60 szemes, napi 1-et kell bevenni..mellette ricinusolajat használok :D a béres hány szemes és mennyit kell bevenni belőle?nőtt a hajad tőlük?köszönöm a válaszod
2011. dec. 19. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 hónapja szedem, gyorsabban nőtt a hajam szerinte, ennyiért elégedett vagyok vele.
2011. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia!köszi.jónak tűnik akkor :D 900ft ért megéri 2havi adag.én 3hónapig szedtem biovannt, utána revalidot, de nem láttam változást, ráadásul drágák is
2011. dec. 19. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én fél évig szedtem már másodjára a dm-es kapszulát és nagyon jó! Megerősödött tőle nagyon a hajam és a körmöm is :)
2011. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másfél éve szedem. Gyorsabban nem nő tőle, csak a szokásos 1-2 cm-t havonta (a 2 azért ritkább sajnos). Alapból is nagyon erős és dús a hajam, szóval ezen sem változtatott. A körmeimnek viszont nagyon jó, múltkor 1 hónapig nem szedtem és már röviden is szétjöttek, de most megint szedem és majdnem 1 cm-esek. Ez alapján azért a hajamnak is használ vmit gondolom.
2011. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja szedem, híztam tőle, hajam semmi, körmöm törik, előtte erős volt. :/
2011. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a híztál tőle, ez baromság. Attól hízol, ha eszel, a semmitől nem fogsz! A fogamzásgátló se azért hizlal, mert szeded... ez hülyeség. Lehet hogy a kapszulától hamarabb és többször érzed magad éhesnek, marha egyszerűen nem kell annyit enni és kész. Én nagyon hízékony vagyok, minden hamar meglátszik rajtam, amióta nem fogom a vitaminra meg a fogamzásgátlóra, és odafigyelek mit eszek, egy deka nem ment fel. Le se, de fel se.
2012. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!