Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most készülök először szoláriu...

Most készülök először szoláriumba. Csak egy kicsit szeretnék barnulni, hogy ne legyek fehér. Hányszor és mennyi ideig (perc) kellene járnom, hogy ne legyek sápadt és legyen valami szinem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, ha ez számít.
2009. máj. 18. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

először mindenképpen csak pár percre menj be, pl 6-ra. Aztán a negyedik alkalomkor már mehetsz 12 percet.

Vegyél le minden ékszert, és a szoli alatt csukd be a szemed!

Egy héten két alkalomnál ne menj többet, szoli után 2-4 órán át ne fürödj

én ezeket tudom

szerintem 1-2 hét alatt szép színed lesz. Én elég világos bőrű vagyok, de nekem is elég volt kb 5-6 alkalom, elég szép színem lett

2009. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

a 6 perc sok elsore ha fewher boru az illeto !!!

kezzd 3 perccel aztan hetente folyamatosan tobbszor menj.. :)

En pl 2x jarok egy heten 8 es 10 percet.. de az utolso 10 percnel mar kicsit emgpirultam elol a mellemnel..

de van ra garniertol eghgy nagyon jo krem.. direkt leegesek utan.. 2 xer bekentem magamat es mar nem is volt piros :D

sok sikert a szolizashoz.. es utanna par oraig ne tussolj vagy furodj:P


puszii`

2009. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves valaszokat :) igerem, megfogadom oket :)
2009. máj. 18. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég fehér a bőröm,és én 4x voltam 6 percet előszőr és nem pirultam meg...hetente 3x jártam,többször nem szabad.De érdekes mert a hugomnak is olyan fehér a bőre mint az enyém és még is kicsit megpirult.Szerintem nyugodtan menj be 6 percre,megégni nem fogsz max egy ici-picit megpirulsz..de az meg befog barnulni:)
2009. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!