Hajfesték? Igaz?

Figyelt kérdés
eléggé sötét a hajam és a bőröm is kreol úgyhogy úgy gondoltam hogy kicsit világosítok rajta nem sokat csak egy árnyalattal világosabbat. 13 éves vagyok mindjárt 14 leszek. nem azért csináltam mert milyen menő hanem azért mert így úgy nézek ki mint egy néger . és nekem sajnos nagyon gyorsan tetvesedik a hajam. és úgy halottam hogy a tetvek nem szeretik a festett hajat. ez igaz?
2011. dec. 16. 16:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
annak tetvesedik a haja, aki nem tisztálkodik. ajánlom a hajmosást és ne barátkozz igénytelen emberekkel. amúgy meg tuti fail.
2011. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
szüleimnek mi köze ehhez? amúgy meg omg... amerikai vagy? vagy csak ennyire "laza"?
2011. dec. 16. 17:04
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek, de nyomi vagy.:DD OMG,WTF,LOL,WOW mivan még nem hallottál róluk,az egész világ használja.:D még is jobban hangzik egy omg ,mint egy oém(oh,én istenem). Tetvek? Úristen. Milyen baráti köröd van neked, ahol tetvesek az emberek? A hajad nem gyorsan tetvesedik, hanem a drága barátaid tetvesek, akikkel nem kéne összedugni mindig a fejedet. A szüleidnek megannyi, hogy engedhetik a pici lányukat tetvesek társaságába? Meg amúgy erdőbe mászkáltok vagy mi?
2011. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
csak tudod A WTF,LOL az még jól hangzik de ez a omg .. úristen xdd tudod a világ leggazdagabb embere is lehet tetves és hát ők is azok lettek. a szüleim meg nem ítélkeznek... valaki tetves ÉS? amúgy meg nemjárunk erdőbe.
2011. dec. 16. 17:21
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
a tetvek pont,hogy a tiszta fejet,hajat szeretik...
2011. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%

Baromi okos itt mindenki, kivéve az utolsót, Neki tisztelet..


A kérdezőnek ápolt, igényes és tiszta baráti társasága lehet, mert a tetvek csak a selymes, ápolt hajban bújnak meg, úgyhogy nagyon gratulálok a válaszadóknak.

2011. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

OMG XD

azt javaslom hagyd el ezt a "baráti" körödet XD

a tetveknek ugyan mindegy hogy festett vagy nem,ők csak a tetűirtót utálják XD

elárulom én 14 éves vok,alsóban volt egy lány akitől elkaptam,de kikezeltük a lány meg elköltözött és híre-hamva sincs a tetveknek ;)

2011. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
én nem fogom a barátaimat kiközösíteni.
2011. dec. 16. 18:17
 19/24 anonim ***** válasza:

az meg eléggé hihetetlen ha valakinek tiszta selymes a haja és kikezeli,azt utána megint összeszedi a tetvet...hol járkál??

és közlöm egyik pocsék választ adónak hogy nem az erdőkben lehet elkapni a tetvet,te biztos összekevered valami egészen mással,úgy hívják hogy kullancs!!

2011. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
én nem mondtam hogy közösítsd ki,csak azt mondd meg nekik hogy valakitől mindig elkapod,és ha ez az ára nem mentek közel egymáshoz...nem vicc.
2011. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!