Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rajtam kívül van még olyan,...

Rajtam kívül van még olyan, aki "sajnálja" levágatni a haját? Milyen okból?

Figyelt kérdés
Nekem mindig rövid hajam volt, kiskoromban igazi fiús, ilyen pár centis. Anyukám magyarázata: nem szerettél fésülködni. Talán ezért van bennem ez, hogy nem birom rászánni magam, hogy levágassam...
2011. dec. 15. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

teljesen ugyanez

a félelem a rövid hajtól, hogy olyan sok időbe telt megnöveszteni és megint meg kell

2011. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fenékig érő hajam volt, októberben volt két éve, h levágattam vállig érőre... Nem bántam meg, akkor kellett a változás, de most újra visszanövesztem. Már a hátam közepéig ér! :) és húgomnak is nagyon fontos a hosszú haja, ő kicsi korában kleopátra frizurával kezdett, azóta neki is fenékig érő haja van, és amikor megkérdezem, h nem megy-e fodrászhoz, h legalább a végét megigazítsa, úgy néz rám, mint egy gyilkosra... :)
2011. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nagyon lassan nő a hajam.

2. Göndör a hajam, és ha nincs súly ami lehúzza, akkor összeugrik és úgy néz ki mint egy bokor.

3. Régen emiatt mindig formázatam, vasaltam.

4. Ezt megsínylette és csak még lassabban tudtam növeszteni.

+1 Az évek alatt, amíg a növesztéssel szerencsétlenkedtem, elhatároztam, hogy ezután csak hosszú hajam lesz.. és jobban is tetszik, jól keretezi az arcom. :)

2011. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú haj nagyon nőies. Régen nekem is rövidet vágattak meg füll alá érőt, az egész nyakam szabadon volt....és mindig néztem, hogy a szép nők hosszú hajúak. Egyszerűen az a nőiesség szimbóluma, ha legalább vállig ér a hajad. Nekem évek óta hosszú a hajam és félek, a fodrász úgy belevágna, hogy 4 év, mire helyrejön, plusz, ha szép a színe, egészséges, erős a haj, akkor mutatni kell, utána úgyis megőszülsz, megöregszel, nem fog jól állni. Plusz én magamnak tudok hullámosítani vagy feltűzni és nem függök a fodrásztól, úgyis magadnak tudod, mit szeretnél.
2011. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem sajnálom, bár jobban szeretem magamnak vágni. Ami töredezett, annak nincs kegyelem :D Váll felett érőről növesztem derékig, 1 év alatt elértem a melltartópánt-hosszt, szóval tudom, milyen érzés látni a megszenvedett centiket lehullani, de nem kár értük, ha nem egészségesek.
2011. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, hát igen ezt el is felejtettem írni, hogy nekem nagyon lassan nő a hajam. Nem semmi, hogy van akinek fél év alatt ennyit növekszik :) nekem szerintem havi 4-5 mm sajnos a havi 1 cm-t sem éri el...
2011. dec. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!