Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gáz ha télen nem vagyok barna?

Az gáz ha télen nem vagyok barna?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 10:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én amugy nyáron jókis barnaszoktam lenni. Ugye a napozásoktól, nyralásoktól meg minden. Nagyon jó börőm van szóval sosem égtem még le.Viszont télen pihentetni szoktam a bőröm, igy nem megyek tehát szoliba se. Csak mostanába sok embert látok magam körül hogy még ilyenkor is csokibarnák.De szerintem nem gáz amit én csinálok, sőt. szerintem normális.
2011. dec. 17. 10:08
 12/16 anonim ***** válasza:
A fontos, hogy egy nő megtalálja, mi áll jól neki. Én nem szeretem sem a fehér színt, sem a nagyon barnát, általában az arany középutat választom. Szerencsére pont az, ami jól áll. Én fehéren borzasztó betegesen nézek ki, jobban látszanak a bőrhibáim, és a pattanások is előjönnek, ezért gyűlölöm, de nagyon durván barna sem lennék, mert az nem tesz jót a bőrnek. Arany középút.Egy kis finom, egészséges szín.
2011. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A szolisok ribancok.

19/f

2011. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

jaj ne már megint OstobaPistike.


Neked már nem megírtuk egyszer, hogy menj vissza anyucihoz, ne itt böfögd be a gusztustalan marhaságaidat?


Ez az istenbarma minden kérdésnél beböfögi a "rib-nc" szót. Meg hozzáteszi hogy 19f. Borzalom, anyád helyében lesüllyednék a földig kisfiam, hogy ilyet neveltem.......

2011. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
:DD
2011. dec. 17. 19:38
 16/16 A kérdező kommentje:
igen vannak olyan lányok akik ilyen természetellenesen barnák nem hogy télen hanem nyáron is, és egész nap szoliba járnak, de nekikvan is ilyen visszataszító stíúlusuk.De szerintem az, hogy valaki elmegy pár hetente nyáron, és mellette meg napozik meg minden , az nem az...
2011. dec. 17. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!