Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gáz ha télen nem vagyok barna?

Az gáz ha télen nem vagyok barna?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha körülnézel és látsz jónéhány nem barna embert az utcán, akkor gáznak érzed, hogy nem barnák?

Ha igen, akkor gáz ha te sem vagy az. ha nem érzed gáznak, akkor az sem gáz, hogy te nem vagy barna.

2011. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kifejezés, hogy gáz, nagyon gáz. :D
2011. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nyáron se vagyok barna, na és?

Aki a gáz/nem gáz kategóriában él, az jó nagy majom. :D Szerintem tök mindegy, neked legyen jó, és kész.

2011. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz!! Inkább legyél fehér mint szoli barna.

Régebben mindig télen szoliztam és a bőröm szárazabb lett, szóval inkább maradok fehér minthogy tovább roncsoljam.

2011. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Olyan szín nincs, hogy szolibarna. Maximum az a ronda, ha valaki túlzásba viszi, de a "szolibarna" kifejezést a szolárium utálók találták ki, valójában egy nem létező kifejezés.


Kérdésre a válasz: nem gáz. Mindenkinek más áll jól, valaki hófehér bőrrel szép (bár ez iszonyat ritka, sajnos mivel most a hófehérke bőr a divat, sok lánynak eszébe sem jut, hogy milyen ritka hogy igazán jól álljon valakinek), valaki egy kis egészséges barna színnel, valaki meg kreol bőrrel. Biztos ismered magad és tudod, neked melyik a legelőnyösebb. Ha kicsit barnásabban vagy szebb, akkor menj el kéthetetne egy-két alkalommal szoliba, ha azon szerencsések közé tartozol, akik fehéren nem sápatag és beteges hatást érnek el, hanem törékeny és szép hatást, akkor nem baj, ha fehér maradsz. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek meg kell találnia, mi áll jól neki.


A 19f meg minden kérdésbe beböfögi ezt a választ.......ezt az egy szót ismeri csak. Csodálom, hogy az oldal címét be tudja pötyögni. Bár lehet, hogy anyukája írja be neki, hogy kicsi fia játszhassa az unintelligens barmot a számítógépen, hogy anyukájának legyen egy kis szabadideje végtelenül gyökér fiacskája társasága nélkül.

2011. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 15:53


Mért a szolárium utálók találták volna ki? Már nem azért, de amikor jártam akkor is ezt a kifejezést használtam én nem utálom, egyszerűen csak a saját bőrömön tapasztaltam a mellékhatását. Nagyon sokan használják ezt a szót, tehát cáfolnám azt, h egy "nem létező kifejezés" így különböztetik meg a napbarnított bőrszínt a SZOLIbarnától.

2011. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Oksi, akkor vétózok: én akár Napon barnulok, akár szolizok, UGYANOLYAN árnyalatú barna lesz a bőröm. Ugyanis a pigmentek ugyanazt eredményeik, akár Nap hozza elő őket, akár szolárium. A "szolibarna" nem egy szín. Továbbra sem.
2011. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De ha valaki tél közepén le van barnulva, nem természetesen olyan a bőre, akkor az igen is szoli barna. Tél közepén rohadt látványosan természetellenes. Szerintem idiótán néz ki, ha valakinek olyan a színe februárban, mint augusztusban. Lehet, hogy hülye vagyok, de valakin vagy nem látszik a szoli, akkor fölösleges, vagy pedig látszik rajta, de akkor furcsán mutat.
2011. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a beidegződés a fontos, hanem hogy mindenki máshogy szép. Akinek jól áll, az hiába "szolibarna"? ezerszer előnyösebben nézhet ki, mintha sápatag lenne. Nem mindenkinek áll jól a fehér, van aki barnán néz ki előnyösebben. Nem csak a természetes a szép, különben ne is sminkeld magad, mert senkinek nincs kék vagy rózsaszín szemhéja......nem csak télen, de semmilyen évszakban. Sőt, semmilyen évszakban nincs egy nőnek mahagóni haja. Mégis van olyan nő, aki azzal a legszebb.


Nem a divatot kell nézni, meg az évszakot, mert a természetes szépség akkor a legszebb, ha kicsit rásegítve kiemeljük azt, ami a legszebb benne.

2011. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!