Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 éves vagyok, és szeretnék...

30 éves vagyok, és szeretnék vásárólni egy jó szemránckrémet. De nem tudom, melyik lenne jobb-- Dior, Lancome vagy Shiseido? Tipp?

Figyelt kérdés
köszi :)
2011. dec. 13. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:

én is 30 vagyok, hagy kérdezzem meg, miért szemránckrémet szeretnél és miért nem szemkörnyékápolót?

Egyiket sem ismerem a felsoroltak közül, ne haragudj :)

2011. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kell szemránckrém, már ráncosodsz? Én most leszek 28 éves, de teljesen sima a bőröm, pedig már 14 éve erősen sminkelem magamat mindig.
2011. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj ki egyfajta terméket,mondjuk 2hétig,és kövesd a változást:)

Viszont rendszeresen kell krémezned magad,sose szabad kihagyni 1 alkalmat se,különben összeesik az arcod.

2011. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én dm-eset v.rossmanosat használok a gyógynövényes változatot.Az az egy ami nem irritálja a szemem és jó de nem használom rendszeresen csak ha sok álmatlan éjszakám van.Ha kipihenem magam rendszeresen akkor elhalványodnak a szarkalábak.Szerintem sima hidratáló is jó.Lényeg,hogy pihend ki magad és igyál sok vizet.Szedjél szépségvitamint!Lehet többre mész vele!
2011. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyukám nem használ.Helia-d arckrémet használ szerintem oda is.60 éves lesz és alig van szarkalába.Szinte olyan az arca mint a babapopsija.
2011. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a Helida-D tényleg jó. ezt már máshol is hallottam. Én is használtam 10-15 éves korom között, de csak úgy szórakozásból, nem volt célja. És most nagyon szép a bőröm. :)
2011. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem "szemránckrém" vagy "szemkörnyékápóló" ugyan az! Nem, nem vagyok ráncos, csak meg akarnám elözni a ráncokat :)
2011. dec. 15. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítólag a Lancome egyik ilyen kréme nagyon jó.
2011. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a szemránckrém és a szemkörnyékápoló nem ugyanaz! Nézz utána, hátha inkább az utóbbi mellett döntesz
2011. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, utánnanéztem, van a creme-serum-fluid. de már sikerült megvennen!
2011. dec. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!