Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a fekete haj?

Jól állna a fekete haj?

Figyelt kérdés

Már a szőkétől nagyon tönkrement a hajam.. Átszeretném festetni. Feketére gondoltam.(teljesen) Jól állna?


[link]


2011. dec. 12. 19:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ennél biztos jobb lenne. De én is barnára szavazok!
2011. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg barnával teljesen szarul nézne ki... a fehér bőréhez egyáltalán nem megy a barna.


szerintem vagy szőke, vagy fekete. esetleg fekete és alul kék melír. vagy szőke és vörös melír.


22f:D

2011. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség utolsó! Nekem is fehér a bőröm és nagyon nem állt jól se a szőke se a fekete. Csak a barna és a szőkésbarna!
2011. dec. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A hófehér bőrhöz pont hogy a barna áll jól igaza van utolsónak... Mind a kettő túl éles kontrasztot ad. Én meglehetősen hullaszínű vagyok szőkésbarna a hajam. El sem tudok képzelni mást.
2011. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy, de amúgy szerintem csak fekete legyen a hajad, :$$$ *-*
2011. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a képből letakartam a szőke részt, és szerintem jbban állna a fekete.
2011. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!