Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete hajból hogyan legyen...

Fekete hajból hogyan legyen barna?

Figyelt kérdés
Színezve van a hajam feketére. Kezdem unni, ezért elkezdtem festékeket nézegetni. Találtam olyat, ami feketét világosít (természetesen nem szőke, csak egy fokkal világosabb), de arra rá van írva, hogy előtte színleszívót ajánlanak. Színleszívó nélkül kizárt, hogy világosítson a hajamon fokozatosan? Csak színezve van! Ha pedig már muszáj színleszívót használnom, akkor van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Utána nagyon gázul néztetek ki? Nem volt foltos?
2011. dec. 7. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én évekig voltam fekete és az erdeti hajszínem is sötét.Amikor világosítani akartam akkor egyszer lett leszívva,plusz még 2szer szőkére festve fodrásszal és 12%-os hidrogént használt,úgy lettem szőkésbarna,azt meguntam aztán azt átfestettem sima barnára otthon.Most szép barna.A feketét baromi nehéz eltűntetni,bár egyéntől is függ.Mindenképp szivatni kell,célszerű fodrásszal.Lehet,hogy neked jól le fogja szedni a blans elsőre a festéket,attól is függ,hogy hányszor festetted.
2011. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én festett fekete voltam, és vártam, amíg jól kikopott. Ezután befestettem barnára, aminek az eredménye az lett, hogy a tő világosbarna lett, a vége kicsit sötétebb. Kivágattam pár centit a hajamból, és jó lett. Mindig ezt csinálom és egyre világosabb. Persze szőke sosem leszek, de nekem megfelel ez a szín.


am ilyen volt a hajam:

[link]


ilyen festékkel festettem:

[link]


ilyen most:

[link]

2011. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: Nagyon szép lett, akkor. :)

Az persze fontos, hogy az enyém csak színezve van, tehát nem festve. Nagyon hamar kikopik, de akkor ezek szerint kénytelen leszek kikérni a fodrász véleményét, bár nagyon nem akartam...

2011. dec. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!