Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát vágattasak?...

Milyen frizurát vágattasak? Szőke melir csíkokkal, vagy nélküle? Tippeket lérnék

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ilyen most, tippeket kérek:)


2011. dec. 12. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ez a frizura szerintem teljesen jó, viszont szőke melírt nehogy rakass. Annyira olcsó hatást kelt :S

Ha már melíroztatnál, akkor olyat csináltass, hogy a barna különböző árnyalataiból legyen a melír, az felfrissíti a hajszíned és sokkal szebb.

2011. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A frufrudat mindenképpen tartsd meg, jól áll! A hossza is jó a hajadnak, ám nem hiszem, hogy a szőke csík jó lenne bele.

Szerintem nagyon nem variálható, ha csak nem akarsz rövidet. Ha igen, a frufru akkor is maradjon :)

2011. dec. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Juj az a szemüveg.. nagyon sokat ront. A hajad amúgy nekem tetszik ígyis. Inkább a szemüveget cseréld le, vagy mégjobb lenne a kontaklencse.
2011. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó a hajad, bár az első kép jobban tetszik, ahol szemüvegben vagy. Egyáltalán nem ront, pont hogy jól áll ;) És ne tegyél a hajadba szőkét, tényleg jó így, ahogy van, szép a színe.
2011. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kincső Szabó ***** válasza:

Nagyon szép a hajad! Ha mindenképpen szeretnél szőke tincseket (egy kis változást) tetess karamell szőkét és ne a fejed tetejére hanem az úgymond felső réteg alá. Így, ha le is nő nem fog feltűnni és csak kivillan majd a barna között.


[link]

2012. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!