Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne tenni az elhízási...

Mit lehetne tenni az elhízási csíkokkal?

Figyelt kérdés

Leginkább problémásabb területem a felső combom ahol nagyon látszik, de fenéken is van bár az halványabb.


Futok és guggolásokat is végzek, sőt 1-2 hetenként majdnem 4 órát biciklizek, szóval azért végzek testmozgást. De egyszerűen ott még sincs változás. Tavaly mondjuk jól lebarnultam és nem volt észrevehető, de ez azért szerintem nem megoldás rá.

Bármit megtennék azért, hogyha nem is eltüntetni, de legalább halványítani tudnám, valamiféle más mozgással vagy esetleg folyamodjak egyéb módszerekhez?16/L


2011. júl. 8. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer reped a bőr, annak a helye mindig ott marad, ez olyasmi mint a heg. Az idő majd kifakítja, nekem már alig látszanak teljesen fehérek. A mozgás erre nem megoldás.
2011. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm szépen:)
2011. júl. 8. 12:05
 3/4 anonim válasza:
Nekem is vannak. Túl gyorsan nőttem 5.ben és akkor jött szóval még csak nemis a hízástól:(. Van egy Avonos testápoló ,amit én használok és egy picit halványított rajtuk.Ez külön erre való testápoló, szóval ha gondolod nézd meg egy katalógusban. A Solutions termékeknél meg fogod találni.:)
2011. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is akkor jöttek elő,sajnos.Nagyon szépen köszönöm:)
2011. júl. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!