Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól nézne ki a fekete hajam...

Jól nézne ki a fekete hajam szőke vagy esetleg világos barna melír csíkokkal?

Figyelt kérdés

Már évek óta fekete hajam van sokáig hosszú volt, de 2 éve levágattam nagyon rövidre, viszonylag gyorsan nő mert most a hátam közepéig ér kb ha ki van vasalva. Szóval meguntam a hajamat és fel szeretnéd valahogy dobni. A fekete előtt sokáig voltam szőke, nagyon szerettem, de ahogy meghíztam nem állt jól, a fekete jobban passzolt hozzám. Most viszont hiányzik a szőkeség. Gondolkodtam, hogy az egészbe kellenének melír csíkok mint régen (alap színe világos barna volt és abban voltak sűrű és vastag szőke csíkok) de ha most neki esek hidrogénnel a feketének nem marad hajam, fokozatosan lenöveszteni meg sokáig tart és már nem akarok rövid hajat sem. Szerintetek hogy oldjam meg?

Köszi. 21/N


2010. aug. 18. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukám most csináltatta meg a fekete haját világosbarnára maradt haja.: D és igen a feketében nagyon jól néz ki a platina szőke melír.
2010. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg elvesznének benne a szöke csikok.az enyém pont forditava van,szöke haj és fekete csikok vannak benne,igy jó.
2010. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fekete hajban szőke csíkok szerint elég hülyén néznek ki.. sőt sztem szinte ciki..
2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha festett fekete a hajad akkor a hidrogéntől olyan lesz mint a drót!én mai napig bánom..

Egyébként elég kisebbségin néz ki a feketében a szőke..

de a vörös vagy barna lényegesen jobb:)

2010. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

inkább világosbarnát, mint szőkét!!

a szőke hülyén nézne ki!

2010. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!