Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti karikákra?

Szem alatti karikákra?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyesmi sötét-barnás folt van a szemeim alatt, és egyre nagyobbak :( Mindig alszom 7-9 órát, és figyelek hogy rendesen egyek, igyak, néha kicsit elfelejtődik ez de kinél nem? Viszont nagyon zavarnak már a karikák..folyton mondják milyen másnaposan nézek ki pedig nem vagyok az. Házi módszerek kellenének amivel ha nem is azonnal de el lehet őket tüntetni. Krumplit tettem már rá, elvileg azzal azonnal látszik úgy 10 perc után egy kis változás, de nekem attól még nagyobbak lettek és ráncosabbak ha pl mosolyogtam. Uborka mennyire lenne jó? Ha minden nap legalább egy 10 percet rajta hagyom lesz valami változás?

Köszi előre is.


2011. dec. 12. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Pont most hallottam erről a rádióban. Elvileg ilyenkor télen jobban látszanak ezek a karikák, mert kevesebb napfény éri a bőrünket, így az világosabb lesz, és ugye emiatt jobban látszanak a karikák. Szóval szerintem a mértékletes szoláriumhasználat segíthet ezen.

Ezen kívül említették még az alvás és a folyadékbevitel fontosságát.

2011. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia,én is evvel a problmával küzdük.Utálom,h úgy nézek ki mint 1 zombi már többen is mondták,megszólítottak.Még a tanárok is,"Barbi beteg vagy,nem érzed magas jól vagy nem alszol?"mások azt mondják,h álmos fejem van vagy flegma vagy azt hiszik,h van valami bajom,pedig nem,ezek közül egyiksem.Igen reggel nemkelek fel könnyen mindig de mondhatom,h kialszom magam.De nállam ez lényegtelen mert bármit csinálok mindig ugyanolyan karikás,nállam a házipraktikák nem vállnak be, a hideg kanáltól és krumplitól úgy ahogy neked is nállam is csak rosszabb lesza hejzet,ahogy mondot ráncos vagy inkább olyan mintha be lenne dagadva ha mosolygok.Vagy sütétebb lesz.Az uborkát asszem nem próbáltam de nem fogom mert nem ér semmit szerintem.Ami nekem használt az csak az alapozókrém amit sajnos meg nem kapok,így hát el kell viseljem,h úgy nézek ki mint egy élő-halott.Ráadásul még sápadt is vagyok,pedid tényleg semmi bajom nem szokott lenni,ilyen tipus vagyok és mindig is ilyen voltam, én nagyon utálom már a falra mászok tőle.Most is bocsi,h ennyit írok de uszály kiadnom maga,ból mert nagyon irrítál már ez a dolog.Annyi,h az én szemkarikáim inkább olyan lilásak,feketék.De nekem leginkább akkor sötét meg nagy mikor megjön.Hát annyit tudok mondani neked,h inkább ne házi praktikákkal próbálkozz hanem vegyél egy jobb alapozó krémet ami a te arcszinedhez felel meg,persze ha telik rá.
2011. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi a helyesírási hibákért mindig ez van ha gyorsan probálok írni ja és helyzet* nem hejzet :D
2011. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszotokat! Nem baj hogy ennyit írnál, nyugodtan! :)

Az a baj, hogy nincs túl szép bőröm se, és nagyon macerás, ha valamit kihagyok a napi rutinomból akkor már meglátszik, hamar kiszárad pedig kenem, és sajnos úgy vettem észre tükörben hogy az alapozó is meglátszik a bőrömön :( így mindig csak az orrom környékére rakok egy keveset mert ott látszanak miteszerek. szem alá meg se merném mert borzasztóan meglátszana szerintem..amúgy nem voltak ilyen karikás szemeim, az utóbbi hónapokban kicsit már meglátszott, de nemrég volt egy ideiglenes munkám, alig aludtam pár hétig, napi 2-3 órákat, fél 5kor keltem meg ilyenek, enni se tudtam rendesen, szerintem emiatt lett ilyen rossz. Így azt gondoltam hogy el tudnám tüntetni, vagy ha nem is az egészet, de a sötétséget a szemem alatt mert az már tényleg nagyon csúnya és zavar :(

2011. dec. 12. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
értem,hát akkor neked ez a rendszertelen alvás meg életmód miatt van szerintem,nekem sajnos genetikai,nekem ezért nemhasználnak a házipraktikák
2011. dec. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem vashiány miatt volt karikás a szemem, de amikor szedem akkor mindig szebb. Nem lehet valami ilyesmi probléma nálad is?
2011. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi az amiben van vas? Lehet hülye kérdés de tényleg nem tudom...meg az is lehet hogy amiatt. Te mit szedsz arra?
2011. dec. 12. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg van vashiányom,azt tudom,h az áfonya példul sok vasat tartalmaz meg talán a csipkebogyó.De jó volna valami tablettát szedni,szerintetek van ilyen?
2011. dec. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!