Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok hogy tetszene nektek...

Lányok hogy tetszene nektek egy fiún ez a haj?

Figyelt kérdés
[link] Nekem nagyon tetszik, és egyszer kiszeretném próbálni hogyan állna, de nem merem levágatni. :D
2011. dec. 11. 13:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Átmenetet vágass bele.
2011. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pontosan milyenre gondoltál? Linkelnél egy képet?
2011. dec. 11. 18:22
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt a jobb oldalinak van fokozatos haja:)

de ne vágasd le, így is alig látni hosszú hajú srácokat, pedig én imádom őket:D

2011. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az előző képen inkább egyenletesen hosszúnak látom.

Antonio Banderasnak volt olyan félhosszú átmenetes haja.

[link]

2011. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Frufru? Pföjjj,ne legyél már langyi -.- S mi lesz a következő lépés? Nagyi- dájer? A hosszú haj rulez,de csak ha ápolt és guszta,nem ilyen két szál/négyzet méter... mondjuk ha egy kicsit megtépi a végét a fodrász, az még nem b.zis. pl:http: //www.last.fm/music/Emppu+Vuorinen/+images/3048004
2011. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy neked langyinak tűnik, de nekem rohadtul tetszik a frufru, bár attól hogy a csajnak jól áll nekem nem biztos. :D Most pont ilyen a hajam: [link] csak középen van elválasztva.

# 13/15 Köszi a képet most már értem, ez se rossz bár nekem nem olyan hosszú a hajam, már.

2011. dec. 13. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!