Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy a viharba növeszti meg...

Hogy a viharba növeszti meg valaki ekkorára a körmét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Ebo79HP6EJE&feature=related


Nem akarok ilyen hosszút, ne értsétek félre, de nekem max. másfél centire nő meg, és érdekes...


2011. dec. 9. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Fújj!! Hát ez már nagyon undorító. Hogy tud ezzel bármilyen tevékenységet is végezni????

Egyébként biztos egészségesen táplálkozik és szed valami vitamint is és valószínűleg körömerősítő folyadékokat is használ.

2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó minőségű a körme, és valszeg ritkán mosogat (nem a hossz miatt, hanem mert másképp nem nőne meg ekkorára) amúgy undorítóan karvalyos.
2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszú körömmel bármit meg lehet csinálni, ennél sokkal hosszabbal is. Tapasztalat.
2011. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
állati
2011. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem jobban is. Annyira nem is vészesen hosszú. tény, hogy saját köröm ritkán nő meg ekkorára. többet között azért, mert általában zavarja a viselőjét.


A csajnak brutál hosszú a körömágya, azért is tűnik hosszabbnak a körme.

2011. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez kib*szott gusztustalan.:O amúgy jó a kérdésed, fogalmam sincs, én már hatvanszor letörtem volna pl sminkelésnél vagy öltözésnél.
2011. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az enyém is simán megnőne ekkorára, mivel elég gyorsan nőnek és nagyon erősek. Még soha életemben nem tört le a körmöm :D de nem szeretem, hogy ilyen gyorsan nőnek, legszívesebben megállítanám, hogy ne nőjön tovább, mert olyan furák, aszimetrikusak. 17L

Amúgy a videóban a köröm szerintem már nagyon csúnya.

2011. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csunya, de azert en a merget nem vennem be ra, hgy ez a sajat korme. Amiota megtanultam magamnak feltenni a mukormot (mert a kornyeken nem talalok normalis szalont) azota lattam sok cifrat az ujjamon es az is lehet h ez egy nagyon jo munka (de mu). Ez csak az en velemenyem.
2011. dec. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!