Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ártani fog-e ez a bőrömnek?

Ártani fog-e ez a bőrömnek?

Figyelt kérdés

mindennap reggel teszek rá krémállagú alapozót, arra rá a korrektort és utána mattító púdert+szájápolót. ezt a suliba.

ha a városba vagy a barátnőimhez megyek akkor pedig a fentiek+ sok szempillaspirál és néha szemceruza (a belső vonalra felülre feketét alulra semmit vagy fehéret de mindez a könnycsatorna vonalában van)


minden este megmosom szappannal, arcradírozóval, használok minden este tonikot (vattával) és utána sminklemosó kendőt, olykor egy kevés krémet (alapvetően nem száraz a bőröm)


tehát estére mindig szép tiszta lesz. éjszaka sosem fekszem le sminkkel..


azért használom az alapozást mert foltos a bőröm. nem pattanásos, hanem területenként változó a színe, itt sárga, ott barna, ott fehér, ott vörös és igenis érdekel hogy nézek ki, "sminkkel" több az önbizalmam és erősebbnek érzem magam..


amúgy nem hat idétlenül mert nem átlagos vagyok tehát akik nem tudják a koromat azok általában 16 körülinek tippelnek.. ( 178 cm, 64 kg)


tehát a smink az kb ilyen:

[link]


és rende igényes, nem mosódik el..

tehát nem így néz ki:

[link]



14L


2011. dec. 9. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, szóval hagyd abba. Már 25 évesen ráncosodni fogsz.

19/f

2011. dec. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mi erre a bizonyíték? vagy a magyarázat? és mégis mikor lehet "elkezdeni"?
2011. dec. 9. 23:54
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem NAGYON gaz amit csinalsz. Es ezt ugy mondom, hogy elmultam 30 es tudom mi fan terem a smink.


Tudod a problemat nem eltakarni kell, hanem meg kell oldani. Ezt nagyon sokfele uton lehet megkozeliteni, egeszseges etkezes, minel kevesebb vegyszer hasznalata a boron, borgyogyasz, kozmetikus, termeszetgyogyasz, akupunktura akarmi.


Tudod ha a kutyam harapdalna, akkor nem ugy oldanam meg a problemat, hogy mindig szajkosarat teszek ra, hanem megtanitanam, hogy nem szabad, vagy elvinnem kutyaiskolaba.


Tehat amit te csinalsz az eloszor is tul korai, masodszor irto karos, mert huszoneves korodra olyan durva lesz az arcborod, hogy ketszer annyi vakolatot kell majd rakenj mint amennyit most csinalsz.


Jo lenne ha errol anyukaddal beszelnel, de ha o nem olyan, akkor irj az antalvalinak - bar nem ismerem a not, de ugy tunt az itteni irasokbol, hogy a tobbiek kedvelik a hozzaallasat a temahoz.


En kb. 3 eve nem hasznalok az egvilagon semmit (a szempillaspiral meg a szemoldokceruzan kivul - keves a szorzetem es nagyon vilagos) es most sokkal szebb az arcborom, mint "diszkos" eveim alatt, amikor minden pentek/szombat este felraktam az "alarcot".


34/n

2011. dec. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Szeritem iszonyúan leterheled a bőröd,a mindennapi erős alapozás,púder nem hagyja lélegezni,kivonja a nedvességet is.Hiába,ha este lemosod.A szép bőr ad önbizalmat,ezért kozmetikus.A foltos bőr mostmár nem jelent problémát,de ahogy olvasom elég összetett.Az ő döntése mivel hozza rendbe,de nem az alapozás a megoldás,a ránc is igaz egy idő után!
2011. dec. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon gyorsan hagyd abba. Semmi értelme, és még a bőröd is tönkre fog menni. Ezt nemhogy mikor, hanem soha nem kell elkezdeni...
2011. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kell leribancozni a másikat? Főleg fiú létedre...
2011. dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem olvastam a "r.ibancozós" kommentet, valószínű kitörölték.

tudom hogy nem egészséges amit csináltam (már nem :) ) mert anyukám is mondta, stb illetve maszkhatású az egész.


már tudom mit fogok csinálni.

gyakrabban járok kozmetikushoz. háromhavonta el fogok járni arctisztításra. ez drágább, de jobb, mintha évente tenném (eddig)

az egészséges étkezés megvan, tudom hogyha egészségesebben étkezem, szebb lesz a bőröm.


szóval a hangsúlyt a hajam ápolására és a belső szépségápolásra fogom fektetni.

a szempillaspirál és a szájápoló marad, ettől nem leszek se ráncos, se ri.banc.


alapvetően teli vagyok önbizalommal, pozitív vagyok..:)


köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 10. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!