Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket használjak,...

Milyen hajfestéket használjak, hogy ilyen színű legyen a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


De olyat mondjatok,ami tényleg ilyen színűre festi és nem is túl drága hajfesték. Mert vettem már mindenfélét,drágábbat is,olcsóbbat is,és még sosem sikerült ilyen hatást elérnem. Várom a tippeket!


2011. dec. 9. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
OFF : ne haragudj,ez engem is érdekelne
2011. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Palette N4 világosbarn.nekem ugyanilyen lett ahajm...vagyis először fekete lett közvetlenül festés után,de 1-2 mossásra rá iylen maradt *.*
2011. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tuti ilyenre nem fog sikerülni. Ez attól is függ, hogy milyen színű az alap hajad, meg hogy festve van e. Nézz körül a Loreál Casting Creme Gloss színei között.

Ha jót akarsz magadnak, akkor fodrásszal festeted be a hajad, ők elvileg mégiscsak jobban értenek a színekhez. Nekem legalább is ilyen a fodrászom. :D

2011. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen színű most a hajad? Festett vagy természetes?
2012. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!