Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen mit tesztek?...

Narancsbőr ellen mit tesztek? Házi praktikák?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannban lehet kapni ilyen karcsúsító szérumot Eveline Cosmetics (pirosat ami melegség érzést ad, valamint fehérbe is van, ami meg hűsít), eltünteti a narancsbőrt is, feszesít, karcsúsít, formálja az alakot! Nekem bevált! Azóta mióta próbáltam, mindig szoktam venni és tökéletes lett az eredmény, sokkal magabiztosabb is lettem!


27/N

2011. dec. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt akkor én is kipróbálom !!! :) Mennyibe kerül egy ilyen?
2011. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sportolsz is mellé vagy csak önmagában a krém?
2011. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem sportolok.


Úgy szoktam többnyire használni hogy előtte tusradírt használok zuhanyzás közben. És aztán kenem rá: körkörös mozdulatokkal erősen masszírozom a testemet vele. Mindenképp feszesít, karcsúsít, ha nem így lenne akkor nem venném továbbra is! Az ára kb. 1700 Ft és 250 ml-es kiszerelésben van. Most már csak ritkábban használom: kb. 2-3 naponta hogy megtartsam az elért eredményt.

2011. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hallottam, hogy esetleg otthoni praktikaként a sózott tejfölt is használják! Erről hallott valaki?
2011. dec. 8. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálom ezt, :)
2011. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is a piros Eveline krémet használtam. Valóban szerintem kiemelkedően jó a narancsbőr elleni krémek piacán és árban is ott van (1000-2000 Ft között). Önmagában viszont a makacs narancsbőrrel semmit sem tesz.


Vékony vagyok, és nem volt eddig sem borzasztó állapotban a bőröm, de hihetetlenül makacs, az a kevés is alig bír lejönni rólam. Minden nap mozgok, kicsit az étrendemen is változtattam, ami mondjuk eddig is elég átlagos volt (semmi gyorskaja, viszonylag kevés cukor). Nekem a legnagyobb problémát a kaja jelenti, nincs lehetőségem rá hogy folyton kalóriamentesen és egészségesen egyek... Valószínű ezért van az hogy nehezen szabadulok meg a narancsbőrtől. Ami fontos, hogy rengeteg folyadékot vigyél be (vizet, de nekem hányingerem van a sok víztől, ezért teát iszom kevés cukorral, vagy jól felhígított vitaminos pezsgőtablettát - hogy a víznek legyen íze. Azt mondják a tea nem a legjobb, de még mindig jobb mint a semmi.)


Én mozgáshoz eddig Rubint Rékáztam (napi 20 perc önmagadért - fenék, derék formálása) de úgy 3 hét után ráuntam. Nem is éreztem elég hatásosnak, csak az első pár edzést. Kipróbáltam más dolgokat is (Pussycat Dolls Workout, Brazilian Butt Lift) de egyik se jött be annyira, vagy hamar meguntam. Most a Great Body Guaranteed-et csinálom ami nagyooon nagyon tetszik. Részekre van bontva (kar, has, fenék, comb, nyújtás) és mindegyik 8-11 perc kb. Rövidek, de nagyon hatásosak. 10 perce pedig mindenkinek van (én kombinálni szoktam, így néha 10, néha 20, néha 30 percet edzek.) Hetente egyszer, ha tehetem megyek úszni is, és olyankor szaunázom is (ez elvileg nagyon jó, de mivel az edzés alatt csak 1szer voltam, ezért nem tudok a hatásáról beszámolni).


Mozgáson kívül még jó a tekercselés, az Eveline krémet kenem a problémás részekre, aztán körbetekerem azt a részt folpakkal. Mozgás után persze (mert benne nem tudok mozogni). Aztán befekszem a takaró alá, és ameddig bírom fent van (körülbelül amíg még tart a melegítő érzés).


Valamivel több mint 2 hónapja csinálom ezeket, azelőtt néha naponta, néha csak kétnaponta (vagy még ritkábban), de az edzéstől olyan szépen formálódott a combom, keményedett a fenekem, és a narancsbőr is simult rendesen, hogy ez azért mindenképp lelkesít. 2 hete már minden nap szánok rá időt. Nagyon kitartónak kell lenni, nem szabad csodát várni. Sajnos csak keveseknek adatik meg hogy 1 hét alatt ledolgozzák...

2011. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 28. 23:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként most a Rossmannban csak 990 Ft az Eveline krém :)
2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én már megvettem! :) Ilyen akciót nem lehet kihagyni!
2011. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!