Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Súlyosan töredezett haj ellen?

Súlyosan töredezett haj ellen?

Figyelt kérdés

Egy éve bedaueroltattam a hajam és azóta rettenetesen rossz állapotban van, főleg mert évek óta vörös festékkel festem is. Dauer előtt nagyon egészséges, erős hajszálaim voltak hiába festettem, de most már rémes állapotba került. Hiába vágom le a végét, újra eltörik, hullik, a vége pedig iszonyatosan száraz, seprű! :(

Van vkinek vmi házipatika jellegű tanácsa? Pakolás, v vmi, ami nem kerül sok pénzbe!!

Köszi! :)

20/N


2011. dec. 8. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem be kellene festetned barnára!

Na meg hajpakolás,balzsamozás,vitamin,helyes táplálkozás és hordj sapkát ebben a hidegben az utcán:)



Nekem amíg szőke volt a hajam,u.ez a problémája volt.Amikor át lett festve barnára,egyből rendbe jött,volt némi vágás és félév múlva dupla olyan hosszúra nőtt(amíg szőke volt 3évig egy centit se nőtt,mert mindig tört)...

2011. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta fekete a hajam, azóta nem töredezik úgy le a vége. Amikor szőke voltam akkor nagyon roncsolódott. Akár be is festheted feketére is. Meg szerintem sokáig hagyd rajta a balzsamot amikor mosod.
2011. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát többet ne daueroltass. Várd meg, hogy kicsit megnőjön, és vágasd le. Sajnos más nem nagyon segít, meg kell szabadulni a teljes tönkrement résztől, különben csak feljebb törik és az os tönkremegy ami még dauerolva sem volt.

Próbáld a Kallos pakolásokat, az árához képest nagy mennyiség és egész jó minőség.

2011. dec. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon ragaszkodom a vörös színű hajamhoz!:) De nem a festéstől rongálódott meg, hiszen régen sem jelentett problémát! Csak gondolom valamelyest közrejátszik a dauerolás károsítási akciójában. :D

Nem festeném át semmi pénzért!

És sajnos nem nő, így nem tudom levágni... hiszen nem akarok rövid hajú lenni (most vállig érő).

Vmit a hűtőből nem tudtok ajánlani? tojás, méz, yoghurt... ??? mi jó rá?

2011. dec. 8. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Attól nem gyógyul meg, hogy más színre fested. de a dauerről le kell mondanod, és extrém ápolásba kell kezdened. pl serical latte hajpakolás, hajvégápoló, stb
2011. dec. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia én fodrász vagyok, és igen a dauer nem igazán kíméli a hajat ha még festenek is mellette ha meg már nembírja a hajad ne csináld. Itt az a pakolás amit én szoktam javasolni a vendégeimnek és néha az üzletben is megcsinálom nekik ha kérik:


vegyél bio boltban hajpakolást (vagy bármi ami ilyen tégelyes, nem kell sok) tegyél ki belőle annyit egy tálba mintha hajat festenél na annak az kétharmadához keverj hozzá egyharmad mézet önts bele 5 evőkanál ricinusolajat (patikában keresd 300 ft), aztán törj porrá 2 db multivitamint és azt is tedd bele. Ezt kendd fel a hajadra csavard be valamibe és hagyd rajta legalább 4 óráig. Majd jó alaposan mosd meg a hajad valami kímélő samponnal addig amíg minden kinem jön belőle és ÁLLJ LE A DAUERRAL! Ezt a pakolást csináldd hetente egyszer 2-3 hónapon át, ahogy érzed, és renbe fog jönni a hajad. :)

2011. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16-41-es vagyok


ja és legalább 2-5 cmert vágass le a végéből hidd el a pakolás után hamar visszanő majd. És a pakolást a fejbőrödbe is masszírozb bele utána mosd csak ki.

2011. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) lehetségesen kipróbálom majd...

A dauert természetesen már abbahagytam, 8 hónapja nem tetettem bele, nem vagyok teljesen bolond... :DD

Csak hosszú-és vöröshaj-őrült! :))

2012. jan. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!