Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek festik a 15-7 évesek a...

Minek festik a 15-7 évesek a hajukat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

én is festem és 16 vagyok.

most erre mit írjak? ugyan azért amiért az idősebbek. mert nem tetszik a saját hajszínünk, más árnyalatot szeretnénk stb...

2011. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%

menőzés. én is ezért melíroztattam be 14 évesen a hajam, de megbántam. nekem jó természetesen is. majd ha elkezdek őszülni, akkor fogom festeni a hajam.

19L

2011. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek más tetszik, mint a sajátja! Másrészt ez olyan "felnőttes". Én is akartam 15 évesen, szerencsére lebeszélt a fodrász és anya is. Most 22 évesen csomó lánynak tönkre ment a haja közülük.
2011. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

énis mbefestettem, szőke volt, valahogy nem éreztem magam kitelljesedettnek, most vörösesbarna és imádom..:DD

15/L

2011. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

- Minek festik a 15-7 évesek a hajukat?

Ezen én is sokszor gondolkodtam. Mikor látom képeken, hogy egy velem egy idős lánynak, (14), egyik képen szőke, másik képen meg fekete a haja... Én személy szerint megvagyok elégedve a saját hajszínemmel. :)

Amúgy, igaza van az előző Válaszadóknak... sokan csak menőzésből csinálják, vagy pedig nincsenek megelégedve a saját hajszínükkel. :) /Bocsi, tudom, hogy az volt odaírva, h 15-7 évesek... :)/

2011. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, mert egészen kicsi korom óta fekete hajat szerettem volna, és az enyém valami fakó világos-középbarna volt. Nem is tetszett az eredeti hajszínem. 16 éves koromban lett először festve, most 17 vagyok, de rendszeresen festetem. Sokkal jobban érzem magam ezzel a hajszínnel, és egyáltalán nem bántam meg. (Egyébként nem fekete lettem, csak nagyon sötét barna.)
2011. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, 15 évesen kezdtem el, akkor volt egy időszakom, hogy imádtam az ázsiaiakat (kínaiak, koreaiak, stb.), és szerettem volna úgy kinézni, mint ők, és úgy gondoltam, fekete hajjal majd olyan leszek. Egyébként ez bejött, még most is, hogy már nincs ez a mániám, még mindig ázsiainak néznek néha:D

Fekete hajjal viszont jobban tetszem magamnak, úgyhogy egyenlőre marad ez a szín.

2011. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Én is kipróbáltam szinte az összes hajszínt,mert sajnos azt hittem,hogy úgy szebb leszek!Meg is viselte a hajamat,de szerencsére rájöttem,hogy nekem (és szerintem a legtöbb lánynak) a természetes hajszín áll a legjobban.

Nincs is szebb egy hosszú,ápolt,egészséges és természetes hajkoronánál!:)


Amúgy is sok macera van a festett hajjal (rendszeres utánfestés,ha kopik,akkor ronda,stb...).

2011. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
Mert seszínű, ocsmánybarna a hajam. Szőkén jobban érzem magam, jobban is áll, mint a barna.
2011. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

nekem most rózsazsín a hajam, és jól érzem magam így :))

15L

2011. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!