Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól?

Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

Barna a hajszínem. Kb ígyen színű, egy kicsikét sötétebb az enyém. [link]


A szemem olyan zöldes,szürkés,kékes. A szemöldököm színe világosos.


milyen hajszín állna jól? Sokan mondták hogy a szőke lenne a legjobb. De nem tudom bemerjem-e festetni, feketét akartam de aztmondták azt ne, mert csúnya ha kopik ki, meg öregít. köszi :)) 16/L


2011. dec. 4. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha világos a szemöldököd és a szemed is kékes, zöldes, szürkés, akkor szerintem a sötétszőke biztos jól állna. :)
2011. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösziii :))
2011. dec. 4. 17:34
 3/7 A kérdező kommentje:
simán :)
2011. dec. 4. 20:37
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :\
2011. dec. 4. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, sokaknak miért van sokaknak baja a hajfestéssel... Ha nem tetszik a hajszíne, miért ne festhetné be? Én is festetem, mert utáltam az eredeti színemet, 16 évesen először. A mostani hajszínemet imádom, és sokkal jobban is érzem magam így. Akkor mi a problem? Na mindegy.
2011. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A képen látható lány hajszíne meleg tónusú középszőke! Ez nem barna!

ha neked közép-sötétszőke a hajad, akkor inkább válassz 1-2 árnyalattal világosabb szőke melírt vagy festést.

A FEKETÉT NEM AJÁNLOM! AZ NAGYON CSÚNYÁN NŐNE LE, MIVEL NAGY LENNE A KONTRASZT AZ EREDETI HAJADHOZ KÉPEST!

Esetleg színezővel (Palette 24 hajmosásig tartó Tone creme) egy világos barnát....na az még jól állna!

26L

2011. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi :) aranyosak vagytok.

de én se értem miért vagyok most hülye mert beszeretnémf estetni a hajam, az ember az életbe kipróbálja amire kiváncsi, volt már műkörmöm is, azt is kiprobáltam hogy milyen... szóval ://

2011. dec. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!