Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SZŐKÉSBARNA hajat szeretnék!...

SZŐKÉSBARNA hajat szeretnék! Milyen festéket vegyek? Fontos és sürgős!

Figyelt kérdés
kb ilyen színű hajat szeretnék, ettől kb egy árnyalattal világosabbat [link] mindenképpen KALLOS-t szeretnék venni!!!! melyik színt vegyem, a sötét szőkék közül válasszak, vagy inkább a világos barnák közül??
2011. dec. 4. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ilyen a hajszínem talán kicsit szőkébb is ,csak eredeti(nem festetett) ,és sötétszőkének mondják az emberek.


szerintem akkor ez ,ha már kallos : KALLOS GLOW TARTÓS KRÉMHAJFESTÉK - 800 VILÁGOS SZÖKE

Professzionális minőségű tartós krémhajfesték innovatív Keratin és C-vitamin komplex formulával, mely ragyogó, életteli, természetes színárnyalatot valamint tökéletes őszhaj fedést biztosít.

Keratin hatóanyaga, mint a haj fő alkotó eleme, beépül a haj szerkezetébe és helyreállítja a roncsolt hajszálakat. Megóvja a festett hajat a káros környezeti hatásokkal szemben. Eredménye egészséges, táplált, fényes haj.

A C-vitamin különleges antioxidáns hatásának köszönhetően tökéletes védelmet és kondicionálást biztosít a fejbőr számára. Cseppmentes krém formula mélyen behatol a hajszálakba, így biztosítva az egyenletes, ragyogó színárnyalatokat. Hosszantartó, intenzív, ragyogó hajszínt eredményez.

2011. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!! ezt melyik weblapról másoltad ki? van kép ott a színről?
2011. dec. 4. 13:18
 3/6 A kérdező kommentje:
ja már megtaláltam ^^ de ettől picit szőkébbre gondoltam :(
2011. dec. 4. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy amit linkeltél az hamvas világosszőke, azaz kb. 8.1 a hajszínek közül. Ez nem szőkésbarna. ha ennél világosabbat akarsz akkor 9.1.

De függ a mostani hajadtól is az eredmény. Ha nagyon szőke vagy, akkor kell ey 8.1. Ha sötétszőke vagy akkor 9.1.

Ha barna vagy akkor 10.1 kell kb.

2011. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kallos glow festékek közül van a mahagóni barna, vagy rézvörös. próbáld meg ezeket. de szerintem amilyet te szeretnél, az rézvörös. én most a mahagóni barnát akarom kipróbálni.
2012. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. bocsi, nem ide akartam ezt a választ!!! :)
2012. máj. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!