Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Terhessegi csikok halvanyitasa?

Terhessegi csikok halvanyitasa?

Figyelt kérdés
Nem tudom tudjatoke de nekem ez ujdonsag, par napja elkezdtem kenegetni oket neugranormonnal miutan az arcboromet is egyenletesse tette, es halvanyodtak!regen en is koltottem vichy egyeb draga kremekre amik allitolag arra vannak, ha valakinek van ilyen problemaja akar pattanasos az arcbore (baratnomnek nagyon durvan s 2-3 nap alatt drasztikusan javult) az probalja ki!
2011. dec. 2. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Avonban van egy jó krém rá a: Solutions body cellu-sculpt.

Narancsbőr ellen jó főleg meg feszesítő, de nekem nagyon bevált a csíkok is halványodtak tőle. 1500-2000Ft 200ml

De megéri hidd el.

Napi 2x bekened magad (én csak egyszer kentem naponta és is "csak" heti 3-4 alkalommal) és mégis javult pedig még a fele tubus megvan!

2011. dec. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kiprobalom, koszi!!:)
2011. dec. 3. 00:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!