Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinálok vajon rosszul?...

Mit csinálok vajon rosszul? (pattanások. )

Figyelt kérdés

18/f


Minden reggel használok arctejet (DM-es), utána pedig tonik (Neutrogena).

Tesi órák, vagy sportolás után mindig arcot mosok, aztán jól megtörlöm tiszta törülközővel.

Este is arctej, tonik.


Korábban még hétvégente csináltam komolyabb kúrát is. Vettem ilyen ichtiolos maszkot, mert valaki olyan meggyőzően ajánlgatta... Aztán fogtam ezt az undorító cuccot, miután alaposan megtisztítottam, sőt még gőzfürdőt is vett az arcom, rákentem ezt a dolgot, aztán olyan 40 perc múlva leszedtem. Mivel láttam, hogy **art sem ér, abba hagytam.


Aztán, többen írták itt, hogy belül kell megváltoznod, illetve az életmódodon kell, változtass.

Rengeteg folyadékot iszom egy nap, aminek 70%-a víz, 20% pedig tea. Mostanában elég sok kolbászt eszem, de azért rendesen, zöldséggel meg ami kell. Egyébként nem nagyon eszem fűszeres kajákat, se chipset, s csokit se olyan sokat, ami gondot okozna. Egyébként sem hiszem, hogy az hatással lenne erre.

Sportolok is rendszeresen... mindegy, nem ragozom tovább. A lényeg, hogy szerintem egészséges életet élek, és mégis küzdök még mindig a pattanásokkal.


Kozmetikusnál is voltam még pár éve. Igazából nagy élmény volt. A végén viszont megkérdeztem, hogy kb. mennyi ideig kéne járnom, mire végre rendben lesz arcom. A nő erre azt válaszolta, hogy olyan 20 éves koromig. Egyébként még azt jó, ha tudjátok, hogy ez egy ilyen 5000-es kezelés volt, melyet állítólag eleinte 2 hetente kellett volna megejteni, aztán pedig már csak havonta kellett volna menni, de az a kezelés már 6500 lett volna. Tehát, végig gondolván mindezt, azt, hogy lehet, 20 éves koromra magától is elmúlik ez az istencsapása, meg, hogy erre az egészre nincs keret, úgy döntöttem, visszatérek az öngyógyításhoz.


2011. dec. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem baromi ismerős vagy:),mármint a leírtak alapján.Nos,hormonális változás nem fejeződött be,így addíg lesz még helyre nem áll.Addíg a tüneti kezelés marad!!!Ha nem ált be az ichtiol ez nem jelenti,hogy rossz,csak neked mást kell választani.A pattanásokat pár nap alatt el lehet tüntetni.Még valami a pattanásosság kezelése a rendszerességen alapul,egy termék sem azonnali hatású.
2011. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem túl sok mindennel bombázod az arcodat.

Babaszappan, körömvirágos krém, ennyi. És a helyedben bőrgyógyászhoz mennék, ír fel valami gyógyszert vagy ecsetelőt és olcsóbb, mint a sok kence.

2011. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] <-- próbáld ki ezt. Hát mit ne mondjak most nagyokat nézek...5000?? Nekem 1 kezelés 2500ft, eddig háromszor voltam és már most csak a harmada van. Nekem bevált.!
2011. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. - Azt írod, "a pattanásosság kezelése a rendszerességen alapul". De hát én ezeket mindet rendszeresen csinálom, aztán még sincs valami nagy eredmény. A toniknak még volt hatása, meg is lepett. Viszont később már csak többnyire szárító hatásában nyilvánult meg. De ettől még nem fogok másikat venni, biztos, hogy ez a legjobb.


2. - A bőrgyógyászt azért nem szeretem, mert pl. legutóbb, mikor elmentem, alig nézett rám, rögtön írta fel, amit a legtöbbeknek felírt. Ezzel még nem is lett volna bajom, de amit felírt! Valami tabletta volt... miután elolvastam a használati utasításokat, meg a mellékhatások sorolását (lapocska 60%-a), úgy döntöttem, hogy én ezt kihagyom. Komolyan, amik ott fel voltak sorolva...pff!


3. Lehet, megnézem majd. A kezelés áráról meg annyit, hogy valószínűleg te nem Bp. belvárosában voltál valahol. Bár ki tudja...

2011. dec. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!