Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki ehet minden károsat cigizget és mégsem jönnek neki pattanások? Valaki meg annyira vigyáz, és mégis bőralattik kínozzák?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyrészt mindenki örökli a bőrtípusát. Ez az elsődleges, másik pedig, hogy ki mennyire hajlamos a pattanásokra, bőrproblémákra. Akinek nincs, örüljön neki, és őrizze meg ezt az állapotot, akinek vannak problémái, az viszont küzd vele (köztük én is, inkább el sem mondom, milyen fura bőröm van...), de megfelelő készítményekkel kezelhetőek.
2011. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is elég érzékeny és mindent próbálgatok már. 1x jobb 1x rosszabb. Dercoma krém (dr.Wolf) gyümölcssavas segített.De nem beszerezhető többet. helyette az exfoliac acnomegát kaptam, hát az rendesen elbánt velem :(
2011. nov. 18. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

mert mt csinált veled az a krém?? ha szabad tudni.

amúgy a sudocrem nekem bevált :) meg van a garniernek asszem az a fejes arctisztítója. én azt hetente egyszer használom és már nem jön ki annyi pattanás

2011. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bőr alattiakat hivott elő az arcomon. nem hogy a többiket eltüntette volna, hanem még több lett. 1 elmúlik 2 kijön.
2011. nov. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!