Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki más fésűjét használja?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha valaki mondjuk a barátnője fésűjét elkéri (mert éppen nincs nála fésű) h megfésülködjön? Mennyire adnád oda vagy mennyire használnád a barátnőd fésűjét? Visszataszító vagy egyáltalán nem?
2009. máj. 13. 19:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha lekérik általában odaadom,persze nem mindenkinek,ha mondjuk olyan kérné akin látom hogy nem tiszta a haja,akkor nem.De az ismerőseim általában nem tetvesek,főleg a barátnőim nem.XD Nem különösebben szeretem másét használni,de nem azért mert nem tartom tisztának,csak saját megszokottat jobban kedvelem.De amúgy sem tudom fésűvel kibogozni a hajam.XD
2009. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En nem fesulkodom mas fesujevel (kiveve persze anyukamat) es en sem adom oda az enyemet, ennek nagyon egyszeru az oka, a baratnomnek, (aki tiszta es apolt kulseju) kolcsonadtam a hajkefeimet, beszaritotta veluk a hajat, meajd nyugodt szivvel hasznaltam, aztan elkaptam egy borbetegseget (gomba) ami a baratnom fejen tunetmentes volt, nekem meg jol bebudosodott a fejboromn, hiaba mostam minden nap a hajam. Aztan elmentem dokihoz, mondta,h ez nagyon gyakori es,h kozos fesutol kaphattam el, azota adnam oda senkinek!
2009. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi a csajokkal pl midnent megosztunk !!

Szoval egyaltalan nem undii vagy valamii !!!

Nem tudom meirt kell ennyit rinyalni egy fesun .. Ha vkinek nincs szivesen kolcson adom !!!

es ez forditva is :)

2009. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Bartnotol elkerni v ismerostol az teljesen termesztetes:)de en pl nem hasznalnam idegen utan:)mar csak azert is mert kitudja milyen betegsege van...szoval mindenki maga tudja:)
2009. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!