Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki más fésűjét használja?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz, ha valaki mondjuk a barátnője fésűjét elkéri (mert éppen nincs nála fésű) h megfésülködjön? Mennyire adnád oda vagy mennyire használnád a barátnőd fésűjét? Visszataszító vagy egyáltalán nem?
2009. máj. 13. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem visszataszító, ha valaki a barátnője fésűjét használja! Én odaadnám szívesen, mi több, volt is már ilyenre példa.
2009. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Elég gusztustalan és egészségtelen dolog, még ha tiszta is az illető.

Én fiú vagyok, de nem szivesen adnám kölcsön a fésűmet. Vagy ha megtudnám, hogy valaki használta eldobnám és vennék újat, semmiképpen nem használnám.

2009. máj. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Én is viszolyognék más fésűjétől. Egyszer tőlem kérték el, de így is kellemetlen volt. Nem győztem magyarázkodni, hogy kimosás után még nem is használtam. A fodrászok ebből /sajnos/ nem csinálnak ügyet, pedig minden fejhez másikat kellene használniok. És az előzőeket megfelelően fertőtleníteniük.
2009. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Én csaj vagyok, bnőmmel nyugodtan használjuk egymás fésűjét, vele olyan viszonyba vok hogy nem undorodok se utána enni, se egy fésűt használni vele. Anyuét is szoktam használni. Húgomét is. Sok olyan ember van aki után minden egyéb nélkül használnám, nem tartom gusztustalannak. Inni is, enni is szoktam mások után(persze vannak kivételek).


És te kérdező? Te hogy vagy ezzel?

2009. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
én simán használom mások után mármint aki tiszta és ápol osztálykiránduláson is a fiúk fésűjét használtam aztán ki hogy van ezzel
2009. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Én elég kényes vagyok, de barátnőmmel használtuk már egymásét. Amikor pl. nála voltam nem volt nálam és kölcsönadta az övét. Vagy iskolában én az enyémet, mert otthon hagyta az övét.

Nincs ebben semmi, mindketten tiszták, ápoltak vagyunk.

Másnak nem igen adnám oda és nem is tudnám másét használni.


Így is elég kellemetlen ha valaki elkéri az enyémet, és hát nem mondhatok rá nemet. Utána mindig jól kimosom itthon (meg amúgy is...).


Más után nem tudnék inni/enni, de ezt nem tartom undorítónak ha nem korpás és zsíros egyikőnk haja sem.


Amúgy én minden hajmosás előtt kitisztítom a hajkefémet, fésűimet mindig.

2009. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Én is használom másét..persze csak ha a legjobb ismerősöm az illető...és persze énis kölcsömadom az enyémet...
2009. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
miért lenne undorító? ha ápolt az illető, akkor mi bajod lenne ugyanmár. én szívesen odaadom és nyugodt szívvel használom is mások fésűjét, legyen az egy családtag vagy egy abban a pillanatban megismert idegen. bár ez utóbbi még nem fordult velem elő, de nem haboznék :D
2009. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Most miért lettem lepontozva?


Várj, akkor : én sosem használom más fésűkét, és nem is adom kölcsön a sajátomat, szerintem ez undorító. Fujj fujj fujjjj!!!!!

Jájjjjj milyen már az, valaki csinál egyáltalán ilyet??? Fujjj máááááárrr.


-.-" nem vagyunk tetvesek, aki lepontozott az talán az? Vagy mi nem tetszett az előző válaszomban? A kérdésre válaszoltam.

2009. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem undorodom másétól, ha tiszta és ápolt az illető, és az én fésűmet se féltem tőle. Nem tudom ebben mi az undorító.
2009. szept. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!