Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit kell vágatni?

Mennyit kell vágatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.:) rövid a hajam, áll-és váll között van, hallottam hogy egészségesebben nő meg kicsit gyorsabban, ha 3 havonta vágatok belőle egy picit. Mennyi az a pici? 1 centi? (De az a baj hogy tépett a hajam , és hátul rövidebb elöl hosszabb, és nem vasalom de törik. mit tegyek?)

15L


2011. nov. 30. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ebbe a hibába estem bele én. Azt mondta a fodrászom, hogy másfél havonta vágjunk a hajamból 1,5 cm, mert úgy gyorsabban nő. (megszállott hajnövesztő vagyok, úgyhogy hittem neki). Mindíg vágtunk a hajamból 1,5 cm-t és egyre rövidebb és rövidebb lett. Utána olvastam 100ezerféle hajpakolásnak, (házi,bolti), kipróbáltam többmindent is, hogy nőjön a hajam.

Aztán találtam egy tanulmányt ahol írnak a hajról és ott olvastam, hogy ez a fűre igaz, hogyha gyakrabban nyírod gyorsabban nő.

Úgyhogy gyorsan be is fejeztük ezt a 1,5 havi hajvágást.

Nekem is nagyon törik a hajam, én ricinus olajat használok, meg gliskur hajvégápolót. Nekem ez bevált.

Azonban ha töredezett a hajad azt mindenképpen le kell vágatni, mert az csak tovább rontja a hajat és azt már hiába kenegeted bármivel.

2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!:):S
2011. dec. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!