Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám befesteni...

Hogyan tudnám befesteni ezüstös (őszes) hajamat szőkére?

Figyelt kérdés
Szőke voltam, vettem egy Loreal hajfestéket ami után ilyen őszes színű lett a hajam (a dobozon az állt hogy ezüstszőke). Hogyan tudnám befesteni ismét szőkére? Csak mert már próbáltam és csak ledobja a hajam, egyedül a tövét fogja be.
2011. nov. 29. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Probald ki a Syoss Lighteners vagy mi a neve hajfesteket. Nekem anno elcseszte fodrasz hajam...es a szep szoekbol ilyen feheres lett...akkor befesettem azzal a licsis pink dobozos festekkel, de mar bem latok abbom szoket..most ezt a syosst hasznalom...es nagyon jo...amx ket hajfestes es olyan lesz, mint volt. (nekem legalabb is olyan lett) jah es a syossnal ovatosan szerintem...olvasd el a hasznalati utasitasat.
2011. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!