Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így szolizhatok? (bővebben)

Így szolizhatok? (bővebben)

Figyelt kérdés

Pénteken voltam először szoliban.

Ma (kedden) másodjára.

Péntekre kellene szín szalagavatóra. :))

Úgy tudom nem tanácsos sűrűn járni szoliba, nem is szeretnék de szalagavató miatt mehetek szerdán és csütörtökön is?

Tehát 3 nap egymás után.


2011. nov. 29. 17:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen és 6 percre szoktam menni de nem tudom be merjem-e vállalni a 9 percet?
2011. nov. 29. 17:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Valóban nem a legegészségesebb, de bajod nem lesz belőle, ha nem csinálsz belőle rendszert. Én most elég sűrűn járok mert szeretnék jó barna lenni és ha ezt elértem akkor márcsak egy héten egyszer fogok járni.
2011. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kerdezd meg a pultos kislanyt! O ismeri a gepeket es hogy milyen barnito kepesseguk van.

Ahova en jarok ott 12 percekre szoktam befekudni az 5-os kategoriaju agyakba es mikor bulira kellett a szin, azt mondtak, menjek minden masodik nap 5/8/12 percekre.

De ha te ezt megcsinalod, lehet h durvan leegsz. Ezert inkabb kerdezd a helyet, ahova jarsz, nekik tudniuk kell. (marcsak azert is mert a gep tipusa nagyon nem mindengy!)

2011. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. nov. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!