Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizhatok ma még 1x?

Szolizhatok ma még 1x?

Figyelt kérdés
amúgy csak heti 2x járok,de holnapra nagyon barnulnom kéne, díjátadón leszek fehér ruhában, és nincs elég jó színem, ma már voltam 14 percet még elmehetek 14re?
2011. ápr. 13. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
le fogsz égni, ennyit nem lehet egy nap, de ha vörösen vagy félig lehámlott testtel meg fejjel akarsz megjelnni, hajrá! :)
2011. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menjél nyugodtan,aztán megnézheted magad,lángolni fog a bőrőd és a díjátadón jó vörös leszel.

Aztán meg megjegyzi a bőrőd a traktálást és jönnek szép sorjában a barna foltok.

Ezt akarod?

2011. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
semmiképp se menj, mert úgy le fogsz égni, hogy még a díjátadóra sem tudsz elmenni a fájdalomtól. Sőt akár még be is lázasodhatsz elég csúnyám. Aki barna annak sem szabad egy nap ennyit, nemhogy még neked:S
2011. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom, menj ha szeretnél májfoltokkal, szeplőkkel gazdagodni. Ami maradandó. Járj minél többet... undorítóan rusnya leszel azt garantálom. A heti kettő is nagyon sok. Javasolnám hogy most hagyd abba, talán még nem olyan ráncos és öreg a bőröd. De 1-2 év múlva már olyan lesz. És ezt komolyan át kéne gondolnod, nem szekálásból írom. Ez tény.

A díjátadón meg leszarják hogy négernek nézel-e ki vagy hófehér vagy. Fehér bőrhöz is jól állhat egy fehér ruha megfelelő hajjal és sminkkel.

2011. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azért amit 15:39 leír az enyhe túlzás! Heti két szolitól nem leszel májfoltos meg szeplős:D:D:D bár 14perc tényleg sok heti kétszer. Én évek óta heti 2szer járok 8 percre, és semmi baja a bőrömnek, sőt...sokkal szebb és egy deka pattanásom sincs.

Azért többen vannak olyanok, akiknek józan eszük van... persze van olyan ismerősöm is aki heti kétszer jár, egyszer 20perc, egyszer 10 percre. Na azon nem lepődnék meg, ha májfoltos lenne előbb-utóbb. De nem sok ilyen állat van, mint barátnőm:D

2011. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
igen, semmi bajod nem lesz... mert szerinted a szoli jót tesz a bőröddel nem? 30 évesen 45nek fogsz kinézni, de mit számít, a lényeg hogy barna leszel mint a cigányok.
2011. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te nagyon buta vagy :D most mit kell pattogni egy hülye szolárium miatt, nem is értem:D:D:D
2011. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és igen, heti 1-2szer 4-6perc még jót is tesz ez tény pláne, ha használsz mellé vitaminokkal teli szolikrémet, de sebaj. Mint írtam egy deka pattanásom sincs, szép puha a bőröm, és még csak meg sem közelítem a bantunégereket, mert nálam nem a csokibarnaság a cél. Azért emberi mivoltomat meg akarom őrizni...
2011. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEEEEE!!! a szoli amúgy is nagyon ártalmas a bőrnek, nemhogy 2x egy nap! és fő a természetesség! :)
2011. ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SEMMIVEL nem leszel barnább, elmehetsz tizszer is egy nap :D hidd el :)
2011. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!