Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csokicső szoláriumba lehet 3...

Csokicső szoláriumba lehet 3 percre menni?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor annak ugyan olyan látványos barnulás lesz mint a 6 percnél? én 12 percre voltam nekem semmi bajom nem lett anyukám 6 percnél leégett pedig ő elöttem volt bent, ha erre rászolizik akkor az már nem fog leégni?
2011. nov. 28. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen, semmi nem fog látszani. Ha eddig nem égtél akkor most sem fogsz, bőrtől függ. De amúgy szerintem minimum az 5 perc.
2011. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉA ha anyukám megégett akkor ha rászolizik majd a hétvégén (pénteken lesz 1 hete hogy voltunk szoliba) akkor az már barnulni fog vagy az is égni?
2011. nov. 28. 13:54
 3/6 anonim válasza:

3 perc szerintem is kevés ha van lehetőség akkor minimum 5 de lehet 6 perc is, és ha égős típus akkor valami jó bőrvédelmet adó krémet kérjen a személyzettől :)Lehetőleg ne csőcserés gépbe menjen!Hidratálja a bőrét nagyon!

Esetleg kérhettek a személyzettől tanácsot mivel ők tudják hogy milyen csővel felszerelt gép való anyukádnak!

2011. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a 3 perc az kevés, de van ilyen lehetőség is. Én inkább akkor a 0,3-mas Eu-s gépet ajánlanám, ahova bemehettek 12 percre is, ott tuti elkerülitek a leégést, és a kapott szín is tovább megmarad. Emellett krémet ajánlott használni minden alkalommal. Anyukádnak -ha égős típus- jobb lenne ha egy ilyen gépet próbálna ki.

2011. dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Eleve fehér bőrűeknek nem ajánlatos csoki csöves szoliba menni,nekik találták ki az Eu-szabványos szintén csoki csövet.Szintén barnít,csak kicsit több percre kell menni,9,12 percre és így leégés nélkül lehet tartós mély színt elérni.Másrészt ha nagyon ragaszkodtok az erős csoki csőhöz,akkor én ajánlom az először 3 percet,ha nem égsz meg akkor mehet a 6,de kérdezd meg a pultos lányt hogy voltak-e előtted és ha igen akkor gyere ki 5 perc után,mert le éghetsz.3 perctől ne várj olyan szín eredményt mint a 6-tól mert a 3 perc csak szoktatás,felkészítés a bőrnek.Én a 12 percet soknak találom,inkább rendszeresen menj 9 percre és szép tartós színed lesz:)Anyukád pedig amíg le van égve ne menjen szolizni mert a leégett bőrnek nagyon nem tesz jót a leégés,egyrészt mert égett és fájdalmas érzés szolizás közben,másrészt úgyis le fog hámlani tehát csak kidobott pénz és szörnyen káros is!!!Inkább jó zsíros testápolóval kenegesse vagy szolizás utáni hidratálót használjatok(Australian Gold Forever After).Ha már nem piros érdemes radírozni szoli előtt,hogy az elhalt hámsejteket el távolítsátok.Csak két jó tanács:mértékletesség,leégés elkerülése!!!
2011. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha már csillapodott az égés akkor mehet szoliba, de mindenképpen kevesebb percre, mert megint megéghet!

Nyilván a 3 perctől nem lesz fekete, de hozzá kell szoktatni a bőrét a szolizáshoz, és fokozatosan emelni a perceket. Szerintem használjon szolikrémet is, mert elősegíti a barnulását.

2012. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!