Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér a bőröm, el...

Nagyon fehér a bőröm, el szeretnék menni szoláriumba. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom.. tele leszel anyajeggyel...


Nekem is nagyon fehér bőröm van (volt), sokat jártam szoliba és már sötétedett egy picit, de már megbántam mert háromszor annyi anyajegyem lett, mint régen...

2011. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem lettek anyajegyeim pedig én is iszonyat fehér bőrű vagyok. eleinte a legrövidebb percre menj, én 6percre jártam, heti egyszer, utána testápoló! aztán heti 2szer jártam 6perce, mostmeg 12 percre voltam legutóbb.
2011. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sára04 válasza:
szerintem inkább várd meg a nyarat és majd akkor barnulj le mert állitólag a szoláriumtól kaphatsz rákot meg anyajeggyel leszel teli stb...
2011. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:O Akkor nem hallucináltam , tényleg több lett meg erősebbek lettek az anyajegyeim! :((( amikor még jártam szoliba... most meg olyan hófehér vagyok.. :'(
2011. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!