Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek összefogva szép a...

Szerintetek összefogva szép a haj?

Figyelt kérdés

vagy inkább kivasalva hogy a jobbŰ?

Tudom kicsit hülyekérdés lessz de a fiuknak mék jjön be jobban?


2011. nov. 27. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
általában a fiúknak a kibontott haj jön be, eddigi tapasztalataim szerint legalábbis, mert az szebb, nőiesebb. de sztem egy összefogott haj is ugyanúgy lehet szép, meg hát én nem is bírom állandóan kibontva, idegesít.
2011. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen ezvan..de azértkérdeztem mert én általába mindig kibontva hordom csak nem is tudom olyan fura a hajam..olyan átlagos ..:/ mit csináljak vlee??
2011. nov. 27. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
én ha kibontva hordom, akkor vagy kivasalom, frufru előre (ált. így van), vagy frufrut hátracsatolom, vagy hajpántot rakok, vagy egyik oldalt felcsatolom. vagy nem vasalom ki, és ki sem fésülöm, mert akkor szép göndör, ilyenkor általában fogok egy nagyobb tincset, és hátra feltűzöm. valamit mindig próbálok én is alkotni, h ne legyen uncsi :)
2011. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy ha összefogom, pl munka közben, akkor általában elég magasra rakom, az tud elegáns is lenni :)
2011. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát attól függ hogy hogy áll. Szerintem szép [link]

de nekem sajnos nem áll jól :(

2011. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!