Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszenek a szépségblogok...

Hogy tetszenek a szépségblogok? Mint pl. : ezek:

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 27. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a 2. tetszik, a többi nem
2011. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Töröld,mert reklámnak minősül.Mellesleg nem bántásképp,de írj sajátot,csinálj egyedit!!!Ilyenből ezer van fenn a neten,mitől másabb?Semmi olyan nincs benne ami komoly infót,ne haragudj használhatót tartalmazna!
2011. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Most halálra röhögtem magam. Ennyit arról, hogy az első tetszett első ránézésre...

"a hódzsírtól fényes és telt lesz a haj"

Aki nem tud angolul, ne erőltesse. Addig oké, hogy a castor hódot is jelent, de a castor oil az a ricinusolaj, nem a hódzsír. XD XD XD

Kíváncsi vagyok hányan kezdtek el azon gondolkodni miután olvasták, hogy hol a fenében tudnának hódzsírt szerezni. :D

2011. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak az utolsót ismerem, de az biztos, hogy nem a tiéd, mert Fruzsi tutira nem írna ki ilyen kérdést. És nem is ilyen stílusban kommentelne a válaszokra... Ez besült:)
2011. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!