Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Solutio Antisudorica "izzadá...

A Solutio Antisudorica "izzadásgátló" tényleg rákot okozhat?

Figyelt kérdés
Mikor rákerestem erre a gyógyszertárban kapható izzadás elleni dologra, több blogban is olvastam, hogy rákkeltő hatása van. Ki mit tud róla?
2011. nov. 26. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Alumínium tartalmú, ami állítólag okozhat rákot, de ugyanígy a többi izzadásgátló dezodor is.

Ettől függetlenül én használom és azzal nyugtatom magam, hogy legalább nem fogok izzadni a kemo közben :)))))

2011. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tetszett ez a kommentár:) Mellesleg hatásos?:)
2011. nov. 26. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon!

Fúúúú, régen rengeteg kellemetlen percem volt az izzadás miatti foltok miatt. Bármelyik dezodort próbáltam, nem használt. Nem voltam büdi tőlük, de sajnos ugyanúgy izzadtam és egy nőnél ez elég visszataszító tud lenni, ráadásul egy csomó felsőm csak a szekrényben pihent, mert esélytelen volt "foltmentesen" hordanom :(

Kb. fél éve használom. Először naponta, de attól szörnyen viszketett a hónaljam, így 2 naponta. Majd egy idő után (talán 1-2 hónap), amikor már éreztem, hogy csökkent az izzadás, áttértem a heti 1-2-re. Aztán már elég volt havonta 1-2x is. Jelenleg 1-2 havonta 1x használom.

Arra figyelj majd (ha mellette döntesz), hogy mindenképpen tiszta és csontszáraz bőrre használd, különben szörnyen csíp! Ja és szőrtelenítés után jó pár napig ne, ez az elején mondjuk macerás lehet :)

2011. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen. Jelenleg SOHA nem izzad a hónaljam! Vagyis az izzadást érzem, de külsőleg nem jelenik meg. Ez így furcsának tűnik, de pl. izzasztó helyzetben is száraz a hónaljam, viszont tűzforró.

Viszont érdekes, hogy attól még szokott néha büdi lenni, így én úgy csináltam, hogy a S.A-t este fürdés után használtam, reggel pedig bekentem/fújtam dezodorral is, hogy tuti legyen :)

2011. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nebutáskodjatok már ... igazából aki használ izzadásgátló sprayt annak csak úgy szólok h abba is van aluminium és az is ugyanugy rákkeltő .. másképp nem lenne izzadásgátló.. ha meg van olyan izzadásgátló amibe nincs aluminium az már nem izzadásgátlónak számít .. szerintem nyugodtan lehet használni ezt az antisudoricát, mert az emberek többsége használ izzadásgátló sprayt szerintem .. van aki naponta ötször befújja magát .. na most attól h egy nap 1szer vagy 2-3 napoonta bekened vele a hónaljadat azzal nem lesz gond .
2013. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!