Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? (főként lányok...

Szerintetek? (főként lányok válaszoljanak, mert ők azért jobban értenek a divathoz) F/17

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy multkor úgy csináltam meg a hajam, hogy középen két oldalra fésültem, és szerintem jól állt de a haverok gúnyoltak hogy fiúnak hogy lehet olyan haja... kb 6-7 cm hosszú... ez nem ment még ki a divatból, ha nem, akkor mért olyan vicces nekik, talán mert szokatlan nekik vagy ilyenek?, ha gondoljátok belinkelek egy képet, hogy hogy is áll valójában... előre is köszi
2011. nov. 22. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy kép jól jönne
2011. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
képet rakj be
2011. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képet
2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy homoszexuális srác ismerősöm ugrott be...szal inkább hanyagold ha nem ilyen beállítottságú vagy.
2011. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Linkelj be képet, vagy szerintem küldhetsz priviben is, asztan megmondom :)
2011. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, gondolom írtál privibe, mert írja hogy jött egy üzenetem de nem bírom megnézni, esetleg leírnád ide hogy jó-e vagy nem?
2011. nov. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!