Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ecetes víz csak akkor ér...

Az ecetes víz csak akkor ér valamit, ha rendszeresen, minden hajmosásnál használom, vagy egy alkalmazás után is észrevehető a hatása?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy használattól semmiképp se várj csodát. Én almaecetet használok a korpámra, már az első alkalom után is volt látszatja, de közel sem kielégítő, csak láttam, hogy jó lesz ez. Utána pár hét kellett neki, míg az egész letisztult, de figyelembe véve az egyéb jótékony hatásokat, továbbra is használom az almaecetes öblítést minden hajmosás után.
2011. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Én azért próbáltam ki, mert gyorsan zsírosodik a hajam és mindenhol azt olvastam, hogy az ecet jó rá. Csak eddig nem mertem kipróbálni, mert féltem, hogy kiveszi a festett hajszínemet, de nem tett benne kárt. És most nagyon selymes és fényes.
2011. nov. 19. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

IGEN, az első után is észrevehető !

Zsíros hajra és zsírkorpára a legjobb dolog.

2011. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat! :))
2011. nov. 19. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!