Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajerősítés és bőrproblémák...

Hajerősítés és bőrproblémák megoldására ez jó? (lejebb a többi)

Figyelt kérdés

Szóval a neten egy rakat ilyen otthoni kence-ficét találtam, és úgy gondoltam hogy kipróbálom őket. Sajnos viszont ezekben nem nagyon vagyok otthon, így a ti tanácsotokat szeretném kérni.


Arcomra olyat találtam hogy a citrom jót tesz a pattanások ellen mivel tisztít.(zsíros bőrre ajánlják.. nekem eléggé az) napi 2x lekenem vele az arcom. emellett még a héten 1-2x alkalmazok mézpakolást is 20-30 percre.

Hajamra hajmosások alkalmával(2-3 naponta) citromos kamillateás keveréket használok. leöntöm vele az hajam hajmosás után várok pár percet majd leöblítem. :)


eredmény eddig: a Pattanások leszáradnak az arcomról, és már sokkal ritkábban jelentkeznek, és ha jelentkeznek is, akkor enyhén. A hajam selymes lett, a korpát azóta nem vettem észre.


igazából azt kérdezném hogy szerintetek ez nem készítí ki a hajam és az arcom? nem túl sok? és ha igen, akkor mit ajánlotok? =)


2011. nov. 19. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A hajadnak nem árt,mert lesimítja a pikkelyeket ettől lesz szép csillogó,de az arc más.Ott ki fog száradni.A citrom savas,elvonja a vizet is.Amúgy én soknak találom ennyiszer alkalmazni.Valami kíméletesebbet keress.
2011. nov. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!