Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrös nyak! Mit tegyek? 16/L

Szőrös nyak! Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Ilyen genetikát örököltem. Nemcsak a nyakam, hanem úgy lefele a lapockámon, középen pedig még egy erős csík is van.

A lényeg hogy nagyon feltűnő.

Egyszer legyantáztattam, de csak egy kis részét bírtam, nagyon fájt, még egyszer nem birom ki.

Gondolom akkor az epilátor még rosszabb lenne. Ha borotvával átfutok rajta, az nem jó? Nagyon megerősödik tőle a szőr?


2011. nov. 19. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Borotválást semmiképp nem javaslom! Gyantát mondanék, de ha nem bírod... Az epilátor meg igen, még rosszabb. Szőkíttesd ki.
2011. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a cukorpasztát,borotvát semmiképp.
2011. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szemöldökcsipesz
2011. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A borotvát felejtsd el,nagyon megerősíti a szőrszálakat,és dúsabbá is teszi. A szőkítés kivilágosítja, esetleg gyengíti, de nem szünteti meg a problémádat.A szőrtelenítő krémek, borotva hatásúak.Bármilyen fájdalmas, az epilálás és a gyantázás a legjobb módszer, illetve a végleges szőrtelenítés, amely nem fájdalmas, de jobban megterheli a pénztárcádat.
2011. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt pàr pihém, szemöldökcsipesz es gyantával leszedtem és most elkezdett ritkulni. 17/l
2012. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!