Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? (LENT ELOLVASHATOD BŐVEBBEN)

Figyelt kérdés
Na szóval az a problémám,hogy a hajam nagyon dús :S de nem az a szép hanem az sz*r,f*s őserdő.(na ezt jól leírtam na m1) és ritkán megyek fodrászhoz mert mindig ronda lesz (ez alapból is megvan) Most is voltam fodrásznál na hát csodák csodájára a fodrász megint nem csinálta meg amit kértem (ez a 20. fodrász már) mert h milyen ez így milyen jó..meg minden és h ne akarjak annyit vágatni..na aztán vasaltatni akartam de h az milyen ronda blabla... és ugyan ott vagyok mint mindig levágattam de ugyan úgy néz ki,megint nem látok ki a fejemből megint foghatom össze.....DE MÉÉRT VAN EZ MINDIG ÍGY?????
2011. nov. 18. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugalom. nyugalom. :D milyen hosszú a hajad, és hány éves vagy? göndör egyenes vagy hullámos a hajad?
2011. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

elméletben göndör de olyan mintha kócos lenne

15/

2011. nov. 18. 22:01
 3/5 A kérdező kommentje:
l
2011. nov. 18. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:

próbáltál már használni rá speciális balzsamokat?

a hajadat hogy szárítod? magától vagy hajszárítóval?

2011. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyileg hol vagy?

Ha Pesten, akkor tudok ajanlani neked egy nagyon jo fodraszt.

Amugy amit ajanlok: ritkito olloval kerd a vagast, vagyis a normal fazonvagas utana nagyon dus reszekbol szedess le egy kicsit. Nem kell hogy drasztikus legyen, egy jo fodrasz tudni fogja, hogy mennyit erdemes kiszedni.

Probald ki esetleg a keratinos hajkiegyenesitest is, az 2-3 honapig tart es nem roncsolja a hajad, szep, fenyes, csillogo lesz.

2011. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!