Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodó pasinak milyen...

Kopaszodó pasinak milyen frizura állna jól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy arcformától és általános stílustól is függ, de érdekelne, hogy egy ilyen problémával küzdő fiatal férfinak van-e erre megoldás. 28 éves vagyok, már 2-3 éve küzdök ezzel a problémával. Kezdetben kétoldalról indult, most már középen is egyre ritkább a hajam. Hölgyek, mint kívülállók, illetve férfitársak, akik hasonló problémával éltek együtt, tudnátok ajánlani valamit?
2009. máj. 10. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha letolod ilyen Jason Statham stílusúra az nem állna jól? Kicsit gyúrsz még hozzá... most ezt a style nagyon menő.
2009. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb barátom aki kopaszodik az letolta vagy 1 mm-esre, vagy borotválja is. (egyébként többdiplomás emberek, nem utcai nagyfiúk)

Szerintem jobban néz ki, mint mindenféle lukak a hajba, vagy 3 szál körbefésülve a fejen.

2009. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A "párszál körbefésülve" elvet én sem részesítem előnyben. :)


Valóban, jól kellene mutatni öltönyben is, nem vagyok az a tetovált, kétajtós szekrény, kerület réme. Teljesen leborotválni nem akarom, de akkor ezek szerint az 1-2 cm-esnél jobb a teljesen rövid, néhány milliméteres.

2009. máj. 10. 22:41
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szerintem is az 1-2 milis lenne a megfelelő. Sajnállak, hogy már ilyen fiatalon ilyen problémád van, szar lehet...:(
2009. máj. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak hajnövesztő ampullák, elég hatásosak. Olyan fodrászt keress, aki foglalkozik a hajgyógyászattal is. Nem vmi olcsó, de megéri szerintem.
2009. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes bánkódnod a hajhullás miatt, rengeteg pasi van ezzel így. Női szemmel szerintem ez nem ciki, az én barátom 30 és ő is kopaszodik. Ez van.

Bár ő tetovált és kigyúrt is, de szerintem nem csak nekik áll jól a "letolt" haj. :)

2009. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vágd 1-2 mm-esre. Az úgy jól néz ki, nem emeli ki a kopaszodást.
2009. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!