Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek baj, hogy ilyen...

Szerintetek baj, hogy ilyen korba vasalom a hajam?

Figyelt kérdés
Szerdán levágattuk tépettre, és akkor ki is vasalták és nagyon megtettszett úgy a hajam h ki van vasalva. és úgydöntöttem,hogy mostantól így fogom hordani(kiengedett hajjal mivel eddig csak és kizárólag össze volt fogva) szerintetek túl hirtelen változott a hajam? köszi előre is a válaszokat. 12/L
2011. nov. 18. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is az,hogy túl hirtelen változott a hajad,mert az tökmindegy,de ne vasald.Ha már most vasalod,pár év múlva nem lesz hajad.
2011. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

A nem lesz hajad kifejezés kicsit durva, de amugy az eredmény ugyanaz, mivel olyan rossz állapotba lesz.

A vasalástól nagyon töredezni fog a vége (olyan lesz mint a seprű az alja, ezért gyakran kell fodrászhoz járnod, akinek mindig sokat kell levágni az aljából). A haj száraz lesz, fénytelen és hamarabb zsírosodik. Ha szép, egészséges hajad van, én nem tenném tönkre. Vasalás nélkül is jó frizurákat lehet csinálni. PL ha befonod-- és éjjelre úgy hagyod=göndör lesz, stb.

2011. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy-egy alkalomra persze kilehet vasalni az nem fog problémát okozni ,de ha folyamatosan fogod csinálni roncsolódik:S de ilyen fiatalon inkább másra is fordítsd azt az időt amit a hajad károsítására tennél ,de amúgy vannak hajegyenesítő samponok balzsamok , nem lesz 100%ra olyan mint a vasalással de nem károsít és hasonló a hatás.:)
2011. nov. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két hónap múlva te is egy leszel azok körül az agyatlan hülyékből, akik az iskolai szünetben hajat vasalnak... xD

Néha kivasalhatod, de minden napta én sem javaslom. Jól néz ki... egész addig, amíg egészséges a haj. Botrányos, ahogy néhány csaj mászkál az utcán, igényesnek és szépnek gondolva magukat, közben a hajuk meg agyon van törve, szénné égetve a folytonos vasalástól. Hát elég okádékul néz ki.

A tépett hajat szerencsére nem csak vasalva lehet hordani, szóval kísérletezz, amúgy is minden folyton ugyanúgy hordani. Hányezer féle módon össze lehet kötni. LEhet beszárítani, begöndöríteni, hullámosítani is, stb. Szerintem ne ragadj le a vasalásnál, unalmas, tucat és még a hajnak sem tesz jót.

2011. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!