Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tűnik vagy halványodik...

Mivel tűnik vagy halványodik el a stria?

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok ...és most fogytam igy striás lett a bőröm. vaalami kezelés?vagy krém?
2011. nov. 12. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A fogyástól nem leszel striás. Max. a hízástól. Ennyi idősen lehet attól is, hogy nőttél. Remélem nem éheztetted magad ennyi idősen! :S

Amúgy a sport az egyetlen lehetőség arra, hogy a lehető leghalványabbá tedd a striákat. Nekem a csípőmön nagyon sok volt a hízás miatt. Lefogytam, és sportoltam tovább. Nekem speciel teljesen eltűnt! És nagy eséllyel neked is el fog, mert még fiatal vagy, és gyorsan regenerálódik a bőröd! :)

2011. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idővel regenerálódik.
2011. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Torna,paprika vagy borostyán kivonatos krémet használj rá.
2011. nov. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fogyástól is lehet striás...
2011. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek a hasznos válaszokat!:)
2011. nov. 13. 13:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Jégzselatinnal bekened majd teszel rá forró vizet !
2011. nov. 13. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:

én elmentem bőrgyogyászhoz, és felírt egy krémet, amit a gyógyszertárban kikevertek. :) nem nagyon használom, de nagyon kéne, mert fürdőruha szezon van, és nagyon látszik, sajnos... :(

15/L

2012. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!