Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jó ebben a hajban?

Mi a jó ebben a hajban?

Figyelt kérdés

Én vagyok a képen, és mindennél jobban le szeretném vágatni, de a barátaim,családom "nem engedik", milyen hülye vagyok, mikor nekem van a legszebb hajam a városban meg ilyen hülyeségek :D Szerintem tök unalmas, nem lehet vele mit csinálni, így nem is néz ki olyan jól. Nektek mi a véleményetek?

[link]


2011. nov. 12. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szép hajad van. De, ha annyira szeretnéd, akkor vágass belőle:D
2011. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nekem is tetszik, az más kérdés hogy téged mennyire zavar, vagy tetszik-e.
2011. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Szerintem tök sablonos. Vállig érőre szeretném, kicsit meredek váltás lenne :D
2011. nov. 12. 11:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Az igaz:D Mondjuk ezen a képen csak a hajadat látni. De, ha jól állna neked a vállig érő...:)
2011. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szép hosszú. Le nem vágatnám
2011. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
szerintem ne vágasd le.... de ha te le akarod akkor vágasd csak nehogy megbánd a végére :))
2011. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha nagyon akarod vágasd le, úgyis visszanő, csak egyből ne annyira rövidre, nehogy ne álljon jól

nekem nem tetszik az ennyire hosszú haj, mert tényleg csak úgy lóg és semmi tartása

2011. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Nekem is hasonló gondom volt, nem bántam meg, hogy rövidebb lett! Én úgy voltam vele, hogy fiatalon érdemes hajtípusokkal kísérletezni, mert most azért sok minden belefér, és nem utolsó sorban, pedig úgyis visszanő a haj.
2011. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én levágatnám,vagy legalábbis raknék bele fokozatokat,amiktől lesz egyfajta jó tartása,de ha kicsit rövidebb,akkor szebb lenne benne a fokozat is:)
2011. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Tépettre van amúgy vágva, a legrövidebb réteg az államig ér nagyjából, csak a képen nem adja ki.
2011. nov. 12. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!