Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színeredményt kapok...

Milyen színeredményt kapok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Leszívtam a fekete hajamat és most a lehető legcsúnyább rezes, narancssárgás, világosbarnás színnél tartok. Ha most befestem sötétbarnára befogja normálisan a hajamat? Mert a sötétbarnánál csak világosabb színek vannak.
2011. szept. 2. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra készülj fel, hogy most olyan a hajad, mint a szivacs, és be is szívja magába a festéket rendesen.

Inkább két árnyalattal világosabb festéket használj, mint amilyen végeredményt szeretnél, és még így is figyeld, mennyire sötétedik be.


A sötétbarnával annyit érnél el, hogy megint fekete lesz a hajad.

2011. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig már megvettem a sötétbarnát.. Köszi a választ!
2011. szept. 2. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak! Én is jártam már úgy.
2011. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tegnap végül befestettem sötét barnára és ahelyett hogy beszívta volna inkább ledobta és kb most ugyanolyan mint volt...
2011. szept. 3. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!