Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi történhet?

Szerintetek mi történhet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vettem egy világosbarna hajfestéket,de nem akarom először az egész hajamat befesteni,mert nem tudom pontosan milyen színe lesz. (már jártam úgy hogy sötétszőke hajfesték sötétbarnára fogta be a a hajamat). Úgy gondoltam hogy befestek először egy tincset,de ha felbontom a haj festéket és csak másnap festem be az egészet nem lesz semmi baja a festéknek? Köszönöm előre is a segítséget! :)
2011. nov. 10. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől semmi baja nem lesz.
2011. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenféle képpen fel kell bontani a festéket meg hozzá való szinelőhivót,mert allergia tesztet kell végezni festés elött 48 orával,ha nincs kipirosodás,hólyagok akkor lehet festeni.

Kicsi festéket,és oxit nyomsz/Szinelőhivó/ egy müanyag tálba jól összekevered és fül mögé,könyök hajlatra kened.De rá van irja a festék papirjára is.Ha jól vissza tekered a festék kupakját nem lesz baja.

2011. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a festéknek!

Egy nagyon kicsit el fog oxidálódni az ami a tubus nyílásánál van de ez egyáltalán nem jelent gondot, nem kell vele foglalkozni.

A fodrászatban is úgy csináljuk hogy ha valaki hajára nem tesszük rá az egész tubus festéket akkor azt később ráfestjük máséra.

A lényeg hogy amennyire csak tudod azért erősen csavard rá a kupakot és ennyi.

2011. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2011. nov. 10. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!