Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kellene tennem, hogy a...

Mit kellene tennem, hogy a hajam "jobb" legyen?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és vasalom a hajam, viszonylag hosszú, waxot vagy vízálló zselét szoktam használni, hogy tartson a hajam és, mert elég könnyedén izzadok ami után begöndörödne, viszont az a problémám, hogy mivel még fiatalabb vagyok zsírosodik a bőröm, hajam stb... És másnap reggel nagyon kellemetlen kivasalni a hajamat, és ugye büdös is lesz ettől, ha belevasalom a waxot v ami éppen rajta van, viszont hajat mosni minden nap káros, meg szinte kivitelezhetetlen... Úgyhogy érdekelne, hogy ezt hogyan oldhatnám meg...
2009. máj. 8. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Létezik olyan sampon és balzsam, ami kiegyenesíti a hajad. Az Elseve gyárt ilyet, nekem a fodrászom ajánlotta, de láttam már Pantene-t is. Vagy használj Gliss Kur sprayt, nekem az is bevált. A wax bezsírosíthatja a hajad (legalábbis én így jártam), inkább hajhabot használok, jobban tart a hajam tőle.

Remélem, segítettem.

2009. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem használtak ezek a kiegyenesítő samponok.:D úgyh ez hajfüggő..
2009. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A hajsimító a legjobb! (L) Nincs mit tenni:S

A wax, a hajhab elnehezíti.:S


Sajnos:( nekem is csúnyább lett a hajam a hajsimíótól, eltörte:( :'(

de nemtudunk mit tenni, így nézünk ki jól.

Jah, és a hajkiegyenesító samponok, balzsamok, pakolások, sprayk szart se érnek!! :D

2009. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, szerintem se, de most itt az a kérdés, hogy mit csináljak? Minden nap mossam meg a hajam? Így is 2 naponta mosom.
2009. máj. 8. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A hajkiegyenesítő sampnok és balzsamok valóban semmit nem érnek.Minél gyakrabban mosol hajat, sajnos annál hamarabb zsírosodik, bár nincs más választásod.

A wax és a zselétől jobban zsírosodik a haj, ráadásul ha bekente vele a hajad és később még aznap megint vasalod a hajdat "beleégeted" a hajdba és még jobban zsírosodni fog.

Az is káros ha minden nap vasalod.

Nekem bevált egy nagyon jó termék, amitől már nem annyira zsírosodik a hajam, ez a Forevertől A fRIST. EZ 100%-OS aloe vera kivonatú oldat, ami azt jelenti, hogy az eljárás során az aloe vera hatóanyagai nem vesznek el.

Ezzel hajmosás után befújom a hajmat illetve a fejbőrömbe dörzsölöm. Nagyon jó:) nekem bevált.

A másik az, hogy mivel vasalod a hajad és 2 naponta mosod nagyon kiszárad a hajad, ha nem használsz valamilyen pakolást rá. Bár nem tudom szoktál-e.

Legalább heti 1 alkalommal 1 órára tegyél a hajadra balzsamot.

Régen nem használtam semmilyen pakolást, és minden nap vasaltam a hajam és leégett:( de azóta helyreállt és nem követem el megint ugyanazt a hibát.

2009. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aloe First van itthon, anyum szokott ilyeneket használni...
2009. máj. 8. 18:03
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na az nagyon jó! esetleg forever samponotok is van? mertha igen érdemes lenne azzal hajat mosni.

Próbáld ki a Fristet, remélem neked is bevállik.

De biztos, hogy idő kell neki:)

2009. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát figyelj ki mit mond én minden nap mosom a hajam.

egyáltalán nem tett kárt a hajamban.

ugyanígy "kezelem" a hajam wax,vasalás..stb...

és lám...semmi baja a hajamnak....sőt...

18/F

2009. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nemigaz!! Nehogy erre hallgass!!

Nem szabad gyakran hajat mosni. Próbálj meg minél ritkábban, mondjuk 1 héten 2 x elég bőven!

2009. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyire hosszú a hajad? Én is naponta mosom, pedig az enyém hosszú! :)))
2009. dec. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!