Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy sorra...

Kicsi Arnold kérdése:

Mit kell tennem hogy sorra húzzam a jobbnál jobb csajokat?

Figyelt kérdés
Én egy 17-éves tanulós srác vagyok . Mindenem a biosz, kémia, matek, de ez sajnos nem jön be a csajoknak! Szeretnék bulizós lenni, partyarc, aki húzza sorra a csajokat. A kondit most kezdtem el, de nem az én világom, szólal valami mással szeretnék bevágódni a lányoknál. Mert ez nagyon fontos nekem, elegem van a sok magömlésből, és hogyha látok egy dekoltázst, akk egyből beizgulok kikell mennem a WC-re és maszturbálnom. Mit kell elkezdenek ha party központú személy szeretnék lenni?
2011. márc. 6. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"Szeretnék bulizós lenni, partyarc, aki húzza sorra a csajokat."

Miért is? Komolyan ez a célod? Szerintem sokkal jobban teszed, ha normális kapcsolatot építesz, és nem egyéjszakás kalandokat csinálsz.

Én sosem voltam nagy bulizós arc, de tetszettek lányok, akiknél kulturáltan próbálkoztam, és nem az volt az elsődleges célom, hogy minél többet minél gyorsabban húzzak meg. Szerintem ez lenne a normális.

2011. márc. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
itt megtudhatsz mindent: [link]
2011. márc. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!